Mobil OyunSpor Oyunları

Facebook – Mobile Legends İşbirliğine Gitti

Mobile Legends, Facebook ile işbirliğine gittiğini açıkladı. Bu işbirliği ile moba canlı yayınları ve etkinlikler konusunda daha iyi işler ortaya konuşacağını düşünüyorum.

Moonton ve Facebook’un 2018’de Mobile Legends:Bang Bang için önemli bir iş ortaklığını kabul ettiklerinde MPL ve MSC’yi kapsayan resmi etkinlikler için özel yayıncılar olacağını duyurmaktan memnuniyet duyarız!
Dünyada Facebook’a başarıyla kayıt olan ilk mobil e-spor oyunu olarak, bu Facebook’un Mobile Legends:Bang Bang’in kendi ürünlerini ve türev e-spor oyunlarını tanıdığını göstermektedir. İki taraf da daha profesyonel bir e-spor etkinliği oluşturmak, daha iyi bir görüntü deneyimi sağlamak için canlı oyunlarda ve e-spor ekolojisinde derinlemesine işbirliğini devam ettirebilmek adına birlikte çalışacaktır.
MLBB ekibi kendini oyuncuları mutlu bir oyun deneyimi ile bir arada tutmaya ve topluluk iletişimini geliştirmeye adamıştır. Ve inanıyoruz ki, dünyanın en büyük sosyal medyası Facebook’un da desteğiyle MLBB, MPL ve MSC gibi resmi etkinlikler daha fazla seyirci ve etki kazanacaktır.Birlikte mobil e-spor endüstrisi ve topluluğu geliştirilecektir.
Mobile Legends:Bang Bang Facebook fan sayfasına hoşgeldiniz! Daha fazla heyecanlı etkinlik için bizi takip etmeyi unutmayın!

Ayrıca Bakınız:   Mobile Legends Son Oyuncu Yorumları

Bunla birlikte Mobile Legends hakkında oyuncuların son yorum ve sorularını sizlerle paylaşalım ve en güncel durum hakkında bilgi verelim.
Bir oyuncu afk sorununa hala çözüm bulunamadığından yakınmış. Mobile Legends ‘dan gelen cevap ise sorunun çözümü için çalışmalar devam ediyor ama o zamana kadar afk kalanlardan etkilenmemek için kendinize ekip kurun şeklinde olmuş.
Başka bir soru ise Mobile Legends ‘da Maçı nasıl geçersiz kılarız?
Cevap yetkililerden gelmiş. Maçı geçersiz kılmak için pes etme zamanı gelene kadar beklemek. Lakin şöyle bir sıkıntı var. Siz veya karşı taraftan birisi ölürse maç iptal olmuyor. Bu durumda kuleye ölen rakip oyuncu duruma aksi destek olur mu? Birde bu durumu doğduğunuz alandan çıkmanız ya da herhangi bir ekipman almanız bozuyor. Dikkat edin.
Platformlar arası hesap taşıma
İOS ‘tan Andrd’e ya da tam tersi hesap taşımaya ilgili sıkıntılar paylaşılmış. Cevap’ta konunun Mobile Legends ile ilgili olmadığı iOS ‘tan kaynaklandığı yönünde. İOS düzenleme yaptığı zaman sorunsuz geçiş yapılabilecek.
Mobile Legends grafik kalitesi artacak
Grafik kalitesi artsın diye bir istek gelmiş. Cevap ise elbette çalışmalarımız devam ediyor.

Ayrıca Bakınız:   Clash of Kings Yeni Ekipman Sistemi Hakkında Önemli Duyuru
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Türkiye'de En Çok Hangi Mobil Oyunlara Para Harcadık?

Mobil Oyun

Apple Arcade Resmen Tanıtıldı

Mobil Oyun

Erangel'de İşaret Fişeği Nasıl Bulunur?

HaberMobil Oyun

Google Play Pass Nedir? Test Ediliyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.