Mobil Oyun

Gezici Tüccar Etkinliği – Clash of Kings

Clash of Kings Oyun içinde satın almayı arttıracak bir etkinlik daha başlattı. (bu etkinlikler genelde altın harcatmayı amaçlıyor). İnsanlar yine memnun değil. Clash of Kings oyuncularının yaşadığı sıkıntıları sizlerle yazının sonunda paylaşacağım. Şimdi etkinlik detaylarını görelim.

[Gezici Tüccar – Büyük Pazarlık] Lordlarım,
Gezici tüccar sizlere çeşitli güzel ögeler toplamak için dolaşmaya çıkmıştı. Şimdi nadir ögeler ve dopdolu bir yükle geri dönüyor!
Etkinlik süresince, Gezici Tüccar bazı nadir ögeleri satın almanızı sağlayacak: Sıradan Görevlendirme Kartı, Gelişmiş Görevlendirme Kartı, Panda Cenneti Hediye Sandığı ve BÜYÜK MİKTARDA Mithril ve Demir!
Gezici tüccarda büyük pazarlık başlıyor, aynı anda 4 yerine 16 farklı öge satışa sunuluyor! Sakın kaçırmayın!
Etkinlik Zamanı: 14.03.2018 02:00 – 21.03.2018 02:00 (sistem zamanı)

Kalıcı Panda Kalesi Görünümü
Bir oyuncu etkinlik dahilinde bir alışveriş yapmış. Kalıcı Panda Kalesi Görünümü yerine 3000 aştın karşılığı 5 kırık parça verilmiş. Lakin kendisi de bahsediyor. ‘verilebilir’ibaresibe dikkat edelim. Bu şans işi. Bir diğer oyuncu aynı satın almayı 15 bin altınla 5 tane alarak yapmış ama ona da bir tane çıkmamış. Buradan bir kale görünümünün bile ne kadar pahalı olabileceğini anlayın. Clash of Kings para konusunu biraz abartan bir şirket ve bu yüzden de en çok hasılat yapan mobil oyunlar listesinde üst sıralarda yer alıyor.
Başka bir oyuncu 3000 altına aldığı paketten 2 saatlik hız çıktığından bahsediyor. Yine altınlar boşa gitti. Bu durumda ben de şunu eklemek niyetindeyim. Bu işi oyun şansa bırakmamak. Şans olunca memnuniyetsiz olanlar çok fazla oluyor çünkü altının değerinde bir eşya düşmesi çok düşük ihtimal.
Başka bir oyuncu aynı Sandıktan 250 milyon odun, 28 milyon demir 8 milyon mithril almış ve çok mutlu.

Diğer yorumlarda kale arayan Facebook üzerinden oynandığında bazı özelliklerin çalışmafığından bahsedenler var.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Yüzüklerin Efendisi: Kart Oyunu gözden geçirilmiş yeni versiyonla yeniden yayınlanıyor

Mobil OyunStrateji

Star Discord mobil oyunu StarCraft benzeri olarak dikkat çekiyor

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir