Mobil Oyun

Mobile Legends Test Etkinliği

Ünlü mobil moba Mobile Legends Bang Bang yeni bir etkinlik düzenliyor. Etkinlik bu sefer bir bilgi yarışması ya da bir test niteliğinde. İşte detaylar,

#MobileLegendsBangBang emektarı mısın? Kendini seçkin veya seçkinler arasından birisi olarak görüyor musun?
Önündeki MLBB Testiyle kendini seçkinlerden olduğunu kanıtla, Doğru cevap vererek Amblem Paketi ve Büyü Tozu kazan!
🕣Süre🕑
1 Mart- 15 Mart 12:00 (Sunucu Saati)

Mobile Legends Bang Bang oyuncu yorumları güncel değerlendirmeler
Mobile Legends Bang Bang hakkında fikriniz yok mu? En güncel değerlendirmeleri sizler için derliyorum. Oyundaki son hatalar, son talepler ve daha neler neler.

Oyunculara göre Mobile Legends Bang Bang ‘in en önemli sorunu lag. Bir çok oyuncu oyunun kasıntısından, bağlantı yavaşlığından ve geç tepki vermesinden şikayet ediyor.

Mobile Legends Bang Bang ‘in bir diğer önemli sorunu telefon değiştiren özellikle işletim sistemi de değişenlerin eski oyunlarına ulaşamaması. Android cihazdan iOS cihaza ya da tam tersi şekilde bir değişiklik yapacaksanız üzgünüz eski hesabınıza giremeyeceksiniz. Şimdilik bir çözüm yok. Ayrıca aynı işletim sistemi olsa da oyununu geri getiremeyenler var. Destek bekliyorlar.

Bunun yanında kahraman iade etme talebi olanlar var. Kısa süre içinde eğer beğenmezsekiade edebilelim şeklinde yorum var. Öyle olmaz da en azından detaylı kahraman deneme olabilir. Bütün kahramanların ık olduğu bir kod gelirse güzel olur.

Önemli gördüğüm yorumlar bu şekilde. Oyunlar hakkında canlı canlı en güncel yorumlarla insanlar ne düşünüyor size bildireceğim. Bu sayede oyunda neler değişmiş ne gibi hatalar var ve oyuncuların genel talep ve şikayetleri neler benimle birlikte takip edin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir