Mobil Oyun

Mobile Legends Test Etkinliği

Ünlü mobil moba Mobile Legends Bang Bang yeni bir etkinlik düzenliyor. Etkinlik bu sefer bir bilgi yarışması ya da bir test niteliğinde. İşte detaylar,

#MobileLegendsBangBang emektarı mısın? Kendini seçkin veya seçkinler arasından birisi olarak görüyor musun?
Önündeki MLBB Testiyle kendini seçkinlerden olduğunu kanıtla, Doğru cevap vererek Amblem Paketi ve Büyü Tozu kazan!
🕣Süre🕑
1 Mart- 15 Mart 12:00 (Sunucu Saati)

Mobile Legends Bang Bang oyuncu yorumları güncel değerlendirmeler
Mobile Legends Bang Bang hakkında fikriniz yok mu? En güncel değerlendirmeleri sizler için derliyorum. Oyundaki son hatalar, son talepler ve daha neler neler.

Oyunculara göre Mobile Legends Bang Bang ‘in en önemli sorunu lag. Bir çok oyuncu oyunun kasıntısından, bağlantı yavaşlığından ve geç tepki vermesinden şikayet ediyor.

Ayrıca Bakınız:   Ön Kayıt - DreamWorks Universe of Legends

Mobile Legends Bang Bang ‘in bir diğer önemli sorunu telefon değiştiren özellikle işletim sistemi de değişenlerin eski oyunlarına ulaşamaması. Android cihazdan iOS cihaza ya da tam tersi şekilde bir değişiklik yapacaksanız üzgünüz eski hesabınıza giremeyeceksiniz. Şimdilik bir çözüm yok. Ayrıca aynı işletim sistemi olsa da oyununu geri getiremeyenler var. Destek bekliyorlar.

Bunun yanında kahraman iade etme talebi olanlar var. Kısa süre içinde eğer beğenmezsekiade edebilelim şeklinde yorum var. Öyle olmaz da en azından detaylı kahraman deneme olabilir. Bütün kahramanların ık olduğu bir kod gelirse güzel olur.

Önemli gördüğüm yorumlar bu şekilde. Oyunlar hakkında canlı canlı en güncel yorumlarla insanlar ne düşünüyor size bildireceğim. Bu sayede oyunda neler değişmiş ne gibi hatalar var ve oyuncuların genel talep ve şikayetleri neler benimle birlikte takip edin.

Ayrıca Bakınız:   Fortnite Battle Royale Mobil Oyun Duyurusu
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Apple Arcade Resmen Tanıtıldı

Mobil Oyun

Erangel'de İşaret Fişeği Nasıl Bulunur?

HaberMobil Oyun

Google Play Pass Nedir? Test Ediliyor

Mobil Oyun

Pubg Mobilee Erangel 2.0 Haritasıyla Gelecek Değişiklikler

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.