Mobil Oyun

Osmanlı Savaşları Mobil Oyunda 3. Soru Etkinliği

Osmanlı Savaşları tüm olumsuz eleştirilere rağmen etkinliklerine devam ediyor. Bu sefer yine birazdan bir soru sorulacak ve soruya oyun içinden promosyon bölümünden doğru cevap veren ilk 500 kişiye 100 akçe verilecek. Bakalım bu sefer saniyeler içinde 500 kişinin arasına girebilecek misiniz? Geçtiğimiz yarışmalarda 1 dakika içinde etkinlik bitiyordu bu sefer kişi sayısı 5’e katlandı. Daha sonra yazacağımız yazıda yorumları size aktaracağım.

Merhaba değerli oyuncularımız,

Osmanlı Savaşları Facebook sayfasını takip eden oyuncularımıza özel sürpriz hediyeler kazanmaya devam ediyor.

Osmanlı Savaşları Facebook sayfasında 13 Mart 2018 günü Türkiye saati ile 20:00’de yayınlayacağımız 3. soruya promosyon bölümünden doğru cevabı en hızlı veren ilk 500 kişiye 100 akçe hediye edilecek.

Ayrıca Bakınız:   Hesap Paylaşımı Konusunda Uyarı - Fetih Altın Çağ

Etkinlik duyurusu sadece Facebook sayfasından yayınlanacaktır. Oyun içi duyuru panelinden ayrıca bir duyuru yapılmayacaktır.

Belirli günlerde sadece Facebook sayfamız üzerinden yapacağımız etkinliklerini kaçırmamak için Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayınız.

Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/OsmanliSavaslari1299

İyi oyunlar dileriz.

Limon Games Ekibi

Şimdi bu paylaşımda ne gibi yorumlar var bakalım.

Beyliğe yapılan bağışlar
Konuyla ilgili bir oyuncu yaptığı 3 milyon bakışın kaybolduğunu ve beylik seviyesinin düştüğünü söylüyor. Bence düşmemesi gerekiyor. Bağışlar sıfırlanır ama seviye düşmesi bence mantıksız.

Bir oyuncu da zaten sezon sonu sıfırlanır yorumu yapmış.
Bazı kişiler etkinliğe bindirmiş. 500 kişinin yeterli olmadığı konusunda görüşler var. Ayrıca akçe ile bu işlerin yürümeyeceği yorumu da yapılmış.
Bakalım etkinlik bitiminde ne gibi yorumlar gelecek.

Ayrıca Bakınız:   Fortnite Mobile'ın Android Sıkıntısı
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Dövüş Oyunu Türüne Yeni Boyut Kazandıran Granblue Fantasy: Versus Dragon Ball FighterZ Geliştiricileri Tarafından Piyasaya Sürülecek

Mobil Oyun

F2P Mobil Yarış Oyunu Forza Street Yakında Galaxy Store'da Çıkacak

ListeMobil Oyun

İnternetsiz Mobil Oyunlar

ListeMobil Oyun

En Çok Oynanan Ücretsiz Mobil Oyunlar

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir