Mobil Oyun

Pubg Mobile'da Bot Var Mı?

Pubg Mobile’da bot var mı?
Pubg Mobile’da bot var tartışmaları ayyuka çıkınca ben de bir yazı yazıp görüşlerimi paylaşmak istedim. Pubg Mobile daha yeni dünyaya açılmış heryerden erişilebilir olmuştu. Bununla birlikte oyuncuların “birinci olduğunuza sevinmeyin, oyunda çok fazla bot var” yaygarası herkes tarafından kabul gördü.

Uçaktan Atlama
Pubg Mobile çıkar çıkmaz bende hemen denedim. Videosunu kaydetmesem de sizinle olanlar paylaşayım. 100 kişilik savaş için çok fazla beklemedim. Hemen doldu. Zamanın dolmasını bekledim. Özellikle Free Fire oyununda gördüğüm atla butonu açılar çıkmaz burada insanların atladığını göremedim. Ya grafik hatası ya da oyunun özelliği o.

Bence Pubg Mobile’da bot var
Oyunda 5 öldürme aldım ve 2. Oldum. Ben ikinci olduysam oyunda kesinlikle bot vardır. Garanti veriyorum. Zaten tek aldığım öldürmede ve beni öldüren son kişide gerçek olduğunu anladım. Bu insanlar sağa sola kaçarak ateş ederken diğerleri olduğu yerde dikiliyordu.

Hedef alma yardımı var mı?
Pubg Mobile’da ayarlar kısmında hedef alma yardımı bölümünü gördüm sanırım ama oyun içinde herhangi bir yardım alamadım. Zira silah çok sekiyor ve hedef sürekli kaçıyor. Hedef rakibin üstünde kesinlikle durmuyor. Zaten yapımcıları da PC sürümüne bağlı kalacaklarını açıklamışlardı. Öyle de olmuş görünüyor.

Grafik kalitesi ses kalitesi
Pubg Mobile’da mekanlar çizimler oldukça güzel. Özellikle seslerden bahsetmem gerek. Sesler PC de olduğu gibi gerçekçi olmasının yanında ses kasmaya müsait bir oyun.

Pubg Mobile arayüz
Pubg Mobile’da arayüz oldukça temiz ve kullanışlı. Ben sürekli aynı hatayı yapıyorum ve sağa sola dönerken boş yere ateş ediyorum. Parmaklarıma biraz daha dikkat etmem gerekiyor. Çünkü oyunda ses kasmak müsait, yerinizi belli edebilirsiniz.

Kapılar
Kapı açma olayını sevmedim. “Open” butonu var. Bence kapıya toplasak daha iyi olurdu. Ama biraz kolay olabilirdi. Bilgisayarda zaten tuşla yapılıyor ve daha basit. Kapı açmaya çözüm bulun.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir