Mobil Oyun

Pubg Mobile'da Bot Var Mı?

Pubg Mobile’da bot var mı?
Pubg Mobile’da bot var tartışmaları ayyuka çıkınca ben de bir yazı yazıp görüşlerimi paylaşmak istedim. Pubg Mobile daha yeni dünyaya açılmış heryerden erişilebilir olmuştu. Bununla birlikte oyuncuların “birinci olduğunuza sevinmeyin, oyunda çok fazla bot var” yaygarası herkes tarafından kabul gördü.
Pubg Mobile'da Bot Var Mı?
Uçaktan Atlama
Pubg Mobile çıkar çıkmaz bende hemen denedim. Videosunu kaydetmesem de sizinle olanlar paylaşayım. 100 kişilik savaş için çok fazla beklemedim. Hemen doldu. Zamanın dolmasını bekledim. Özellikle Free Fire oyununda gördüğüm atla butonu açılar çıkmaz burada insanların atladığını göremedim. Ya grafik hatası ya da oyunun özelliği o.
Pubg Mobile'da Bot Var Mı?
Bence Pubg Mobile’da bot var
Oyunda 5 öldürme aldım ve 2. Oldum. Ben ikinci olduysam oyunda kesinlikle bot vardır. Garanti veriyorum. Zaten tek aldığım öldürmede ve beni öldüren son kişide gerçek olduğunu anladım. Bu insanlar sağa sola kaçarak ateş ederken diğerleri olduğu yerde dikiliyordu.
Pubg Mobile'da Bot Var Mı?
Hedef alma yardımı var mı?
Pubg Mobile’da ayarlar kısmında hedef alma yardımı bölümünü gördüm sanırım ama oyun içinde herhangi bir yardım alamadım. Zira silah çok sekiyor ve hedef sürekli kaçıyor. Hedef rakibin üstünde kesinlikle durmuyor. Zaten yapımcıları da PC sürümüne bağlı kalacaklarını açıklamışlardı. Öyle de olmuş görünüyor.
Pubg Mobile'da Bot Var Mı?
Grafik kalitesi ses kalitesi
Pubg Mobile’da mekanlar çizimler oldukça güzel. Özellikle seslerden bahsetmem gerek. Sesler PC de olduğu gibi gerçekçi olmasının yanında ses kasmaya müsait bir oyun.
Pubg Mobile'da Bot Var Mı?
Pubg Mobile arayüz
Pubg Mobile’da arayüz oldukça temiz ve kullanışlı. Ben sürekli aynı hatayı yapıyorum ve sağa sola dönerken boş yere ateş ediyorum. Parmaklarıma biraz daha dikkat etmem gerekiyor. Çünkü oyunda ses kasmak müsait, yerinizi belli edebilirsiniz.
Pubg Mobile'da Bot Var Mı?
Kapılar
Kapı açma olayını sevmedim. “Open” butonu var. Bence kapıya toplasak daha iyi olurdu. Ama biraz kolay olabilirdi. Bilgisayarda zaten tuşla yapılıyor ve daha basit. Kapı açmaya çözüm bulun.
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Telefondan League of Legends Oyna

Mobil Oyun

Mobile Legends Advanture Mobil RPG

Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir