Mobil Oyun

Taichi Panda 3 Dragon Hunter Grafik Kalitesi

Mobil platformda klasik mmorpg denildiği zaman abla ilk gelen en iyi seçenejlerden birisi Snail Game’in oyunlarından Dragon Hunter oynamaya başladım. Oyunla ilgili size bahsetmek istediğim bir kaç husus var.
Özellikle Taichi Panda 3 Dragon Hunter Grafik kalitesinde bahsedeceğim. Oyunun grafik kalitesi üst düzel. Çizimlerim yanında kaplamalar ve modellemeler oldukça göz doyurucu. Renk paleti klasik mmorpg oyunlarını aratmayacak kadar iyi. Lakin bu kadar iyi grafikleri sahip bir mmorpg olursa nasıl oynayacağınız? Şuan Snapdrahon 835 li cihazlarla en üst düzey ayarla takılmadan kasmadan oynayabiliyorum. Daha düşük donanıma sahip cihazlar oyunu farklı grafik ayarlarında oynayabilirler. Zira daha düşük grafik ayarları da mevcut.
Taichi Panda 3 Dragon Hunter birbirine benzeyen iki tarafa sahip. Bu iki tarafta 4 farklı sınıf bulunuyor ama bu sınıflar dediğim gibi birbirine benziyor. İki farklı taraf iki farklı haritada oyuna başlıyor.
Taichi Panda 3 Dragon Hunter kesinlikle otomatik oynanmıyor. Elbette görevlere otomatik gidiliyor. Zaten otomatik gitmezseniz görevi bulmanız zor. Ama görev bitince tekrar otomatik dönüşe tıklamanız gerekiyor. Oyunda görevlerin yanında zindan da bulunuyor. Kısmen açık dünya olan oyunun bir çok haritası var. Oyunun içeriğini kısaca görebileceğiniz bir video paylaşıyorum.

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir