Mobil Oyun

Ücretsiz Kahraman Rotasyonu 30 Mart – 5 Nisan / Mobile Legends

Efendim, geldik yeni bir haftaya daha. Bu hafta Mobile Legends bakın hangi kahramanları ücretsiz kahraman Rotasyonu içine sokmuş. Merak etmeyin yine çok fazla değişik kahraman yok.

🎁#KahramanRotasyonu🎁 #Chou, #Karina, #Cyclops ve daha fazlası!🎉🎉
Rotasyon her cuma günü başlar!
Hangisini kullanmak için sabırsızlanıyorsun?😎
#MobileLegendsBangBang

Şimdi klasikleşen yazılarımı bitirme yöntemim oyuncu yorumlarına gelelim. Bakalım oyuncular Mobile Legends Bang Bang hakkında güncel olarak ne düşünüyorlar.

Afk Kalanlar
Her zaman olduğu gibi en büyük dertlerden birisi afk kalan oyuncuların diğer oyunculara ettiği zulüm. Hala hiç bir oyunda çözülmedi. Ama Bu durum mobil oyun olması nedeniyle bu kadar sıkıntı oluyor. Şimdi birisi oyuna teneffüste giriyor. Oyun bitmeden zil çalıyor öğretmen sınıfa geliyor. Çıkmayıp ne yapsın, derste mi oynasın.

Ücretsiz Rotasyona giren kahramanlar
Bir yorum çok dikkatimi çekti. Yapan arkadaşa selam olsun. Gönlümüzün tercümanı olmuş. Saygılar.

“eudora zaten oyun başında zorla alınıyor ücretsiz olması çok saçma”

Anlatmaya çalıştığımız bu. Mobile Legends kahraman Rotasyonu konusunda artık kafa yapısını değiştirmeli.

Ping sorunu ve gecikmeler hala yorumlara bıkmadan usanmadan yazılıyor. Ayrıca sürekli yazılan bir diğer yorum vkhesabıyla bağlananlar oyuna tekrar giriş yapmak istediklerinde yapamıyorlar. Bağlantı sorununa da bir çözüm bulunması gerekiyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir