Mobil Oyun

Clash of Kings Top Mermisi Hakkında Detaylı Bilgi

Daha önce bahsettiğimiz ve Clash of Kings’e gelen kişisel top özelliği hakkında detaylı bilgi açıklandı. Top mermileri nasıl kullanılacak?

Geçtiğimiz yazılarda bahsetmiştim. Bu yeni özelliğin en önemli detaylarından birisi kalkanı kaleye saldırabilmesi. Yani rakibinizi kalkanımetkin olsa dahi bu mermiye onu vurabileceksiniz. Yapışan açıklamaya göre bu mermiyle vurulduğunuz zaman ölen asker sayısı üst limiti konuldu. Ayrıca vurulduğunuzda kalkanınız bozulmuyor. Bunun yanında her vurulduğunuzda direncini biraz daha artıyor. Bu son söylediğime göre bir klan aynı hedefe top attığı zaman ilk atan ile son atanın etkisi olmayacak. Yani ilk topu yediğiniz zaman da topa karşı 8 saat koruma altına alınacaksınız. Detaylar hemen alt kısımda.

Ayrıca Bakınız:   Clash Royale Sandık Açılımı - Mobil Strateji Oyunu

[Top Mermileri Duyurusu] Teşekkürler Sevgili Lordlarımız,
Ateşli Silahlar Kampı deneme aşamasındayken sayısız geri bildirim aldık. Size en iyi oyun deneyimini sunmak için yapımcılarla ve oyuncularla görüştükten sonra oyuncu önerilerine göre şu değişiklik ve optimizasyonları yapmaya karar verdik. Ateşli Silahlar Kampı yakında açılacak, lütfen beklemede kalın.
En tartışmalı El Bombası özelliği için öldürdüğü asker sayısını %0.1-0.2’ye düşürmeye ve ölen asker üst limitini 50.000’e indirmeye karar verdik. Oyuncuların artık büyük kayıplar için endişe etmesine gerek yok.
Bir Top Mermisi ile vurulmak Top Mermisine Dirençli Durumu etkinleştirecek, bu durum da sizi başka bir Top Mermisine karşı 8 saat koruyacak. Her Top Mermisinin kendine özel bir tüketimi olacak, kendiniz için en iyi kararı vermeniz ve saldırı şansınızı boşa harcamamanız gerekecek. Rastgele Top Mermisi fırlatmak oyuncuların sadece kaynaklarını boşa harcaması anlamına gelecek. Son olarak, Top Mermisi kesinlikle Barış Kalkanı sürenizi azaltmayacak.
Değerli önerilerini bize sunan ve optimizasyonu beraber yapmamıza yardımcı olan tüm oyuncularımıza minnetimizi tekrardan belirtmek isteriz. Top Mermilerini bedavaya üretmeniz için oyun içi posta, Gezici Tüccar ve diğer etkinlikleri (Kırmızı Yakut Yaraizi Ticaret Odası gibi) size sunacağız.
Sizler için,
Değerli Lordlarımız…

Ayrıca Bakınız:   IGG Türkiye Ofisi Açılıyor

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Google Play Pass Nedir? Test Ediliyor

Mobil Oyun

Pubg Mobilee Erangel 2.0 Haritasıyla Gelecek Değişiklikler

HaberMobil Oyun

Telefondan League of Legends Oyna

Mobil Oyun

Mobile Legends Advanture Mobil RPG

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.