Mobil Oyun

Clash of Kings Top Mermisi Hakkında Detaylı Bilgi

Daha önce bahsettiğimiz ve Clash of Kings’e gelen kişisel top özelliği hakkında detaylı bilgi açıklandı. Top mermileri nasıl kullanılacak?

Geçtiğimiz yazılarda bahsetmiştim. Bu yeni özelliğin en önemli detaylarından birisi kalkanı kaleye saldırabilmesi. Yani rakibinizi kalkanımetkin olsa dahi bu mermiye onu vurabileceksiniz. Yapışan açıklamaya göre bu mermiyle vurulduğunuz zaman ölen asker sayısı üst limiti konuldu. Ayrıca vurulduğunuzda kalkanınız bozulmuyor. Bunun yanında her vurulduğunuzda direncini biraz daha artıyor. Bu son söylediğime göre bir klan aynı hedefe top attığı zaman ilk atan ile son atanın etkisi olmayacak. Yani ilk topu yediğiniz zaman da topa karşı 8 saat koruma altına alınacaksınız. Detaylar hemen alt kısımda.

[Top Mermileri Duyurusu] Teşekkürler Sevgili Lordlarımız,
Ateşli Silahlar Kampı deneme aşamasındayken sayısız geri bildirim aldık. Size en iyi oyun deneyimini sunmak için yapımcılarla ve oyuncularla görüştükten sonra oyuncu önerilerine göre şu değişiklik ve optimizasyonları yapmaya karar verdik. Ateşli Silahlar Kampı yakında açılacak, lütfen beklemede kalın.
En tartışmalı El Bombası özelliği için öldürdüğü asker sayısını %0.1-0.2’ye düşürmeye ve ölen asker üst limitini 50.000’e indirmeye karar verdik. Oyuncuların artık büyük kayıplar için endişe etmesine gerek yok.
Bir Top Mermisi ile vurulmak Top Mermisine Dirençli Durumu etkinleştirecek, bu durum da sizi başka bir Top Mermisine karşı 8 saat koruyacak. Her Top Mermisinin kendine özel bir tüketimi olacak, kendiniz için en iyi kararı vermeniz ve saldırı şansınızı boşa harcamamanız gerekecek. Rastgele Top Mermisi fırlatmak oyuncuların sadece kaynaklarını boşa harcaması anlamına gelecek. Son olarak, Top Mermisi kesinlikle Barış Kalkanı sürenizi azaltmayacak.
Değerli önerilerini bize sunan ve optimizasyonu beraber yapmamıza yardımcı olan tüm oyuncularımıza minnetimizi tekrardan belirtmek isteriz. Top Mermilerini bedavaya üretmeniz için oyun içi posta, Gezici Tüccar ve diğer etkinlikleri (Kırmızı Yakut Yaraizi Ticaret Odası gibi) size sunacağız.
Sizler için,
Değerli Lordlarımız…

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir