Mobil Oyun

Lanett Tanıtım – Summoners War

Summoners War ikinci aylık tanıtımını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz günlerde bir oylama başlayarak oyuncularına hangi kahraman tanıtımını istersiniz diye sormuştu. Olamadan çıkan sonuçla birlikte Lanett tanıtıldı.

Merhaba Summonerlar. Dün yapılan oylamada büyük bir çoğunluğunuz Karanlık Büyü Şövalyesi Lanett’i seçtiniz. Bu nedenle bu ayın Kahramanlar Salonu Bilgilendirme gönderisi Lanett ile ilgili olacak.

Avantajları:

• Birinci ve ikici yetenekleri birden fazla vurduğu için Lanett, Necropolis zindanı için iyi bir seçenek. Bunun yanı sıra Laika (Ateş Ejderha Şövalyesi) ve Groggo (Işık Golem) gibi tek vuruşta ölmeyen karakterlere karşı bır avantaja sahip.

• Yüksek hasar oranını (%700) olan bir üçüncü yeteneğe sahip. Bu yetenek baz hasar oranının yanı sıra düşmanın HP’sine oranla da güçleniyor. Bu özellik Lanett’i Zindan ve TOA boss’larına karşı süper bir seçenek haline getiriyor.

• Baz Defans ve HP’si ortalamanın üstünde. Bu nedenle kolay bir şekilde off-tank olarak kasılabilir.

• Global saldırı hızı lider yeteneğine sahip. Saldırı hızı oyundaki en önemli lider yeteneği olduğu için bu lider yeteneğini sahip olmak Lanett için önemli bir avantaj.

Ayrıca Bakınız:   Clash of Kings'e Oyun Hakkındaki Düşüncelerini İlet Ödül Kazan

• İlk yeteneği ile üç adet sürekli hasar koyma şansına sahip tek canavar. Biri TOA mi dedi?

• Üçüncü yeteneği bütün takım arkadaşlarının canını dolduruyor. Bu nedenle Lanett takımınızda olduğu zaman ikinci bir destek karakterine ihtiyacınız kalmıyor.

• Karanlık elementi olduğundan olayı hiçbir elemente Seken Vuruş atmaz.

Dezavantajları:

• Yavaş, çok yavaş, AŞIRI yavaş. Hatta oyundaki en yavaş üçüncü canavar (Kuhn ve Kugo’dan sonra.)

• Baz atağı düşük olduğundan dolayı hasar vurabilmek için kritik saldırıya çok önem verilmesi gerekiyor. Bu nedenle anti-krit yararlı etkisi Lanett’e karşı en iyi stratejilerden biri.

• Zararlı etki üzerine kurulu bir yetenek seti olduğu için ‘Bağışıklık’ yararlı etkisine karşı güçsüzdür.

Rünik Önerileri:

• Umutsuz/Rövanş (HIZ/HP%/HP% veya HIZ/Kri Hsr/HP%) – Yükseliş Denemesi için en uygun Rünik set dizilişidir. Birinci ve ikinci yeteneği birden fazla karaktere vurduğu için Umutsuz Rüniklerinin verdiği Sersemletme şansını arttırır. 4. Rünik pozisyonu için Kritik Hasar seçerseniz TOA ve TOAH’daki boss canavarlara karşı vuracağınız hasar artacaktır.

• Şiddetli/Rövanş (HP%/Kri Hsr/HP%) – Necropolis için en uygun Rünik set dizilişidir. Birinci ve ikinci yeteneklerindeki birden fazla saldırı özelliğini Şiddetli ve Rövanş rünikleriyle destekleyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Rules of Survival Devasa Harita Güncellemesi

Lanett’i Kullanabileceğiniz Oyun Modları:

• TOA (Normal/Hard) – Umutsuz seti olan bir Lanett TOA için muhteşem bir seçenektir. Hem boss öncesi dalgaları sersemletmek ve defanslarını kırmakta, hem de bosslara karşı yüksek hasar vermekte Lanett’in üstüne çok karakter yoktur. Aynı zamanda birinci yeteneğindeki sürekli hasar da TOA için hayır demeyeceğiniz bir özellik.

• Necropolis – Birden fazla vuran saldırıların Necropolis için ideal olduğunu hepimizin bildiği birşey. Lanett’in birinci ve ikinci yetenekleri Necropolis boss’unun kalkanını indirmekte çok başarılı. Bunun yanı sıra üçüncü yeteneği Necropolis boss’una aşırı yüksek bir hasar koyabilir. Bu nedenlerle ilk Necropolis takımınızda Lanett’e bir yer bulmaya çalışmanızı tavsiye ederim.

• Kuşatma Savaşı: Her ne kadar Lanett PVP ortamlarında Işık kardeşi kadar başarılı olmasa da, Lider yeteneği ve takım arkadaşlarına sağladığı yardımlardan dolayı Kuşatma Savaş defansı ve hücumları için uygun bir seçenek olabilir.

Yorumlar üzerinden geri bildiriminizi bekliyoruz. İyi haftasonları. 🎉🎉🦄

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Google Play Pass Nedir? Test Ediliyor

Mobil Oyun

Pubg Mobilee Erangel 2.0 Haritasıyla Gelecek Değişiklikler

HaberMobil Oyun

Telefondan League of Legends Oyna

Mobil Oyun

Mobile Legends Advanture Mobil RPG

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.