Mobil Oyun

Mobile Legends 'dan Birkaç Önemli Mod Duyurdu Bu Oyunlara Bayılacaksınız.

Mobile Legends geliştirici ekibi Facebook üzerinden yayınladığı uzun bir notta oyuna eklenen ya da eklenecek değişikliklerdrn bahsetti. Yeni kodlar yeni mini oyunlar, sizi doyuracak bir sürü şey var. Gelin bir bir bahsedelim.

Bazinga Paskalya etkinliği

Savaş esnasında rastgele herhangi bir kahramanları oynamak ister misiniz? İşte detaylar.
Başlangıç için, daha gerçekçi ve ulaşılabilir bir şeyden ziyade “olabilecek” şeyler hakkında övünmenin adil olmayacağını düşünüyoruz. Size Big Head Mode’u sunabilir miyiz? Savaş meydanında her Kahramanı veren bu Paskalya Yumurtasını etkinleştirmek için sohbet odasındaki “/ cheat BAZINGA” yı girin. Bu, Sıralı Mod haricindeki tüm oyun modları için çalışır.

Battle Royale Modu
Bu mod günümüzde oynanan Battle Royale’in moba ve Mobile Legends ‘a uyarlanmış halidir. Bununla ilgili detaylar gelmeye devam edecek.

Kutsal Drift modu
Jason ile yarışmaya ne dersiniz? Harika bir mini oyun sizi bekliyor.

Size, Johnson gibi 4 oyuncuya karşı rekabet etmenize ve Kutsal Saraydaki gerçek Drift Kralı’nın kim olduğuna karar vermenize olanak tanıyan yeni bir yarış mini oyunu “Kutsal Drift” veriyoruz!

Artırılmış gerçeklik modu
Daha önce Pokemon Go ve benzeri oyunlarda gördüğümüz kamerayla yaratık yakalama oyunlarının bir benzeri mod olarak Mobile Legends ile karşımıza çıkıyor. Kameranızı açarak düşmanlarınızı yolda bulabilir ve canlı savaşlar yapabilirsiniz.

İşte, “Proje Rakibi”! En yeni AR teknolojisini kullanarak, temel Mobile Legends deneyimini konum tabanlı hizmetle birleştirerek gerçek bir sürükleyici PVP savaş deneyimi yarattık. Proje Rakibinde gerçek dünya savaş alanıdır, sokakta gördüğünüz herkes rakip olabilir. Sadece kameranı aç ve rakibinin kahramanına karşı epik bir gerçek zamanlı savaşta bulun. İşe yarıyor ve hiç kimsenin böyle bir şey yapmadığından emin olabilirsiniz.

Bu mükemmel özellikler ve daha fazlası yakında.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleMobaRol Oyunu

Hunter's Arena: Legends Erken Erişime Çıktı

Moba

Ünlü Moba Smite'a Avatarlar Aang, Zuko ve Korra Dahil Oluyor

Moba

League of Legends, Bir Sonraki Sezon İçin Yeni Bir Market Hazırlıyor

Moba

Yeni Bir League of Legends Şampiyon Yenileme Çalışması Duyuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir