Mobil Oyun

Pubg Mobile v0. 3.3 Güncellemesinde Neler Var?

Pubg Mobile ‘a Türkçe dil desteğini de getirildiği güncelleme resmi olarak duyuruldu. Güncelleme gelmiş olabilir ama duyuru yeni yapıldı. Sizlerle bütün güncelleme detaylarını paylaşmak isterim.

Oyunu destekleyen cihazlar arttı
Bu güncellemeyle birlikte Apple tarafında oyunu oynayabileceğiniz yeni cihazlar eklendi. iPhone 5S, iPad Air, iPad Mini 2 ve iPad Mini 3 cihazları bu güncellemeyle birlikte destekleniyor.
Dil desteği
Oyuna en önemli şey olan Türkçe dil desteği geldi. Bunun yanında bir çok farklı dil eklendi ki bu oyunu tamamen global hale getirdi.
Hediye
Ayrıca herkese hediye bir paraşüt var. Hediyenizi almayı unutmayın.

Son oyuncu yorumları
Oyuncuların Tencent Games’ten istekleri var. Yorumlarda “botları kaldır” talebi yükseliyor. Bildiğiniz gibi Pubg Mobile’da çok fazla bot var şikayetleri ortaya çıkmıştı.
Çöl haritasını ve 4×4 haritayı bekliyorlar.
Oyun içi uçak takviyesinden çıkanlar oyuncuları memnun etmiyor. Düşen hediyelerin daha değerli olması gerektiğini düşünen oyuncular var.
Oyun içinde mikrofon problemi yaşayanlar bulunuyor. Mikrofonu açtığı zaman oyunun durduğunu ve kapandığını söyleyen oyuncular bulunuyor. Siz böyle bir sorun yaşadınız mı?
Gameguardian gibi hack araçlarının kullanıldığını iddia edenler var ben şaşırdım. Sizce oyunda hack kullanılıyor mu?

Pubg Mobile ile ilgili haberleri vermeye devam edeceğiz. Bizimle kalın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
FortniteRehber

Fortnite: Ücretsiz Major Mancake Kostümü

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Başkasına Eşya Gönderme

Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons'ın Luminous Night güncellemesi, Kule'ye yeni biyomlar ekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.