Mobil Oyun

Celestial Defans Güncellemesi – Legacy Of Discord

Legacy Of Discord oyuncuları yakın zaman içinde yeni bir oyun moduyla tanışacak. Güncelleme ile Celestial Defans isimli bir mod yayınlanacak. Ayrıca oyundaki hatalar giderilecek.

Sevgili Muhafızlar!
LoD, bir sonraki güncellemesini 24 Mayıs’ta Celestial Defense adlı yeni bir mod ile yayınlayacak. Gizemli Kız “Kıvılcım” ı ölümcül canavarların sonsuz dalgalarından koruyun!

Güncelleme İçeriği:
– Celestial Defans
– Hata düzeltmeleri

Güncelleme Tarihi:
02: 00-05: 00 24 Mayıs EST
14: 00-17: 00 24 Mayıs HKT
08: 00-11: 00 24 Mayıs EU

LEGACY OF DİSCORD ‘DAN SON HABERLER
Bu haberle birlikte sizlere Legacy Of Discord ‘da yaşanan son olayları ve oyuncu yorumlarını da aktarmak isterim. İşte bütün güncel haber sorun ve sorular…

Appstore ‘da Legacy Of Discord nereye kayboldu?
Oyuncular Legacy of Discord ‘ü Appstore üzerinde bulamıyor. Ne oldu? Apple oyunu mu sildi? Legacy Of Discord Appstore ‘dan kaldırıldı mı? Bir kaç oyuncu bu soruyu sormuş ve hatanın derilmesini talep etmiş. Sanırım geliştiricilere göre sorun yok çünkü herhangi bir açıklama yok. Söylenen tek şey, verilen tek cevap şu; “Merhaba #### ,
Sorunun devam ediyorsa destek ekibimize yazar mısın?
Destek ekibimize ulaşmak için linke tıklayınız:
https://support.gtarcade.com/search?gid=182″ Bir oyuncu ise Appeven isimli bir uygulama sayesinde oyunu indirdiğinde bahsediyor. İOS kullanıcıları deneyebilir.

Ne olacak bu dolar kuru? Legacy Of Discord elmas fiyatları…
Ülke ekonomisinin kötü gidişatı mobil oyunları da vurdu. Dolar arttıkça oyun içi paket fiyatları da artıyor. Alım gücümüz düşüyor. Ama maalesef geliştiriciler bunu anlayabilmiş değil. Her zaman söylüyoruz oyun paketleri satarken ülkenin ekonomik durumuna göre değerlendirme yapıp fiyatları ona göre koyun. Her oyuna bir ekonomist lazım. Oyuncular şikayetçi, yabancı ülkedeki oyuncular paketleri rahat alırken biz alamıyoruz maalesef adalet yok yorumları geliyor. Bu her mobil oyun için geçerli.

Güncelleme hakkında yorum yapan pek olmamış. Zaten duyurulduğu kadar büyük bir güncelleme değil.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir