Mobil Oyun

Celestial Defans Güncellemesi – Legacy Of Discord

Legacy Of Discord oyuncuları yakın zaman içinde yeni bir oyun moduyla tanışacak. Güncelleme ile Celestial Defans isimli bir mod yayınlanacak. Ayrıca oyundaki hatalar giderilecek.

Sevgili Muhafızlar!
LoD, bir sonraki güncellemesini 24 Mayıs’ta Celestial Defense adlı yeni bir mod ile yayınlayacak. Gizemli Kız “Kıvılcım” ı ölümcül canavarların sonsuz dalgalarından koruyun!

Güncelleme İçeriği:
– Celestial Defans
– Hata düzeltmeleri

Güncelleme Tarihi:
02: 00-05: 00 24 Mayıs EST
14: 00-17: 00 24 Mayıs HKT
08: 00-11: 00 24 Mayıs EU

LEGACY OF DİSCORD ‘DAN SON HABERLER
Bu haberle birlikte sizlere Legacy Of Discord ‘da yaşanan son olayları ve oyuncu yorumlarını da aktarmak isterim. İşte bütün güncel haber sorun ve sorular…

Ayrıca Bakınız:   Maloch Altınla Satışa Çıktı - Arena of Valor

Appstore ‘da Legacy Of Discord nereye kayboldu?
Oyuncular Legacy of Discord ‘ü Appstore üzerinde bulamıyor. Ne oldu? Apple oyunu mu sildi? Legacy Of Discord Appstore ‘dan kaldırıldı mı? Bir kaç oyuncu bu soruyu sormuş ve hatanın derilmesini talep etmiş. Sanırım geliştiricilere göre sorun yok çünkü herhangi bir açıklama yok. Söylenen tek şey, verilen tek cevap şu; “Merhaba #### ,
Sorunun devam ediyorsa destek ekibimize yazar mısın?
Destek ekibimize ulaşmak için linke tıklayınız:
https://support.gtarcade.com/search?gid=182″ Bir oyuncu ise Appeven isimli bir uygulama sayesinde oyunu indirdiğinde bahsediyor. İOS kullanıcıları deneyebilir.

Ne olacak bu dolar kuru? Legacy Of Discord elmas fiyatları…
Ülke ekonomisinin kötü gidişatı mobil oyunları da vurdu. Dolar arttıkça oyun içi paket fiyatları da artıyor. Alım gücümüz düşüyor. Ama maalesef geliştiriciler bunu anlayabilmiş değil. Her zaman söylüyoruz oyun paketleri satarken ülkenin ekonomik durumuna göre değerlendirme yapıp fiyatları ona göre koyun. Her oyuna bir ekonomist lazım. Oyuncular şikayetçi, yabancı ülkedeki oyuncular paketleri rahat alırken biz alamıyoruz maalesef adalet yok yorumları geliyor. Bu her mobil oyun için geçerli.

Ayrıca Bakınız:   Clash of Kings Anormal Oturum Açma Sorunu

Güncelleme hakkında yorum yapan pek olmamış. Zaten duyurulduğu kadar büyük bir güncelleme değil.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
ListeMobil Oyun

En Çok İndirilen Mobil Oyun (Ekim 2019)

Mobil Oyun

Apple Arcade 100 Oyuna Ulaştı

Mobil OyunRol Oyunu

Guild Wars 2 Mobile Gelir Mi?

HaberMobil Oyun

Google Stadia Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir