Mobil Oyun

Clash of Kings 'in Oyun İçi Müşteri Hizmetlerinde Sıkıntı Var

Clash of Kings yeni bir yapılanma içine girdiğini ve hali hazırda kullandıkları müşteri hizmetleri sistemine kısa süreliğine ara verdiklerini duyurdu. Bunun tek bir anlamı olabilir. Clash of Kings artık sorun ve sorulara daha yavaş çözüm bulacak. Haki hazırda cevap almak uzun zaman istiyordu şimdi imkansız hale gelecek diyebiliriz. İşte detaylar,

[Oyun İçi Müşteri Hizmetleri Açıklaması] Size daha iyi bir oyun deneyimi sunmak ve stüdyomuzun düzenlenmesi sebebiyle şu anki anlaşmalı oyun içi müşteri hizmetleri takımıyla bir süreliğine iş birliğimizi durdurmak zorundayız. Bu süre boyunca, oyun sorunlarınızı aynı yerden aynı şekilde bildirebilir ve CoK’un kendi müşteri hizmetlerinden cevap alabilirsiniz, bunu lütfen bilin. Oyun içi Müşteri Hizmetleri sistemimiz ile ilgili detaylı bilgi ve hızlı çözüm almanız için öneriler:

– Öncelikle, bir sorun yaşadığınızda İLK OLARAK BİR OYUN İÇİ TÜRK MODERATÖRLE İLETİŞİME GEÇİN. Sorunuzun veya karşılaştığınız sorunun çözümünü bilebilir ve Müşteri Hizmetleri prosedürüyle uğraşmanıza gerek kalmadan size hızlıca çözüm sunabilirler. Bu moderatörlerimiz CoK ile bağlantılılar ve oyunla ilgili güncel bilgiler/sorun çözme yolları konusunda eğitimliler.

– Müşteri Hizmetleri’ne ulaşmanız gerektiğinde hala sorununuzu Türkçe yazabilirsiniz.

– Müşteri Hizmetleri’nin yaşadığınız sorunu tam olarak anlaması için Düzgün bir Türkçe kullanın; kısaltma kullanmamaya ve noktalama işaretleri kullanmaya dikkat ederek sorunuzu gönderin.

– Sorunuzu TEK BİR MESAJDA yazıp gönderin. Birden fazla ve farklı zamanlarda mesaj göndermeniz hem sorunun anlaşılmasını zorlaştırır hem de her gönderdiğiniz yeni mesajla sorununuz listenin en sonuna gönderilir, cevap gecikir.

– Türk oyuncu sorunuyla ilgilenen Müşteri Hizmetleri Clash of Kings’in kendi çalışanları olacaktır, bu nedenle oyuna hakim olduklarından sorunuzu anladıklarında hızlıca çözüme ulaştırabilirler.

– Müşteri Hizmetleri’nden sorunuza cevap aldığınızda cevaplarını anlamakta zorluk yaşarsanız ekran görüntüsünü bu sayfamızın MESAJLAR kısmına gönderin. Biz size çevirisinde veya tam söyledikleri konusunda yardımcı olup yol gösterebiliriz.

– Dilerseniz oyun dilinizi Almanca/İngilizce’ye çevirip o dillerde sorunuzu gönderebilirsiniz. Ancak bu kesinlikle bir zorunluluk değil.

Yukarıdaki noktalara dikkat ederseniz sorunuz hemen çözüme ulaşacaktır. Bunun haricinde herhangi bir yardıma ihtiyacınız olduğunda moderatörlere her zaman hem oyun içinden hem de sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizin için buradayız.
Anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.
Clash of Kings Türkiye Takımı

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir