Mobil Oyun

İstilacı Üssü Nedir? Fetih Taht Savaşları

Fetih Taht Savaşları strateji oyunu sosyal medyadaki varlığını arttırmak amaçlı paylaşımlarına devam ediyor. Ayrıca bu paylaşımlar oyuna yabancı olanların hızlı bir şekilde ısınmasına vesile oluyor. Türe yabancı olanlar bu sayede daha çabuk oyunu öğreniyor. Ayrıca şu küçük detayı da unutmayalım bir oyunu nerede öğrendiyseniz o oyun aklınızdan çıkmaz. Bubyazıya sizlere Fetih Taht Savaşları geliştiricilerinden gelen İstilacı Üssü tanıtımından paylaşımında bahsedeceğiz.

İstilacı üssü nedir?

Merhabalar herkese. “İstilacı üssü” hakkında çok fazla soru geldiği için sizlere bu rehberi hazırlamak istedik. Rehberin içeriğinde istilacı üssünün ne olduğunu ve ayrıca aşağıda eklediğimiz görseli inceleyerek neye benzediğini bulabilirsiniz. İyi okumalar!

Oyunda bulunan bazı asiler birleşip, bir bölgeyi istila etmektedir. İstila ettikleri bu bölgenin adı “İstilacı üssü”dür. Bu üslerden çeşitli materyaller elde edebilme şansınız vardır. İstilacı üsleri kolaydan zora doğru Svy1, Svy2, Svy3 ve Svy4’ten oluşmaktadır.

1. İstilacı Üsleri sadece koalisyonlar tarafından saldırı alabilir. Koalisyon açarak tek veya loncanızla saldırabilirsiniz.

2. Bir üsse saldırmak ya da gözlemek Savaş Çılgınlığına girmenizi veya kalkanınızı kaybetmenizi sağlamaz.

3. Her oyuncu istilacı savaşlarından günde sadece 5 defaya kadar ödül alabilir. Bu limit aşıldıktan sonra ödül alınamaz.

4. İstilacı savaşları sırasında Koruma oranınız artacak ve savaşlarda yaralı düşen birlikleriniz çoğu kurtarılacaktır.

Oyunda 5 Tip İstilacı üssü vardır:

– Hun Hordası

– Moğol Öncüleri

– Roma Komutanları

– Deniz Vikingleri

– Hint Süvarileri

#Fetih #İstilacıüssü

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

AksiyonRol Oyunu

Gtarcade'den Mu Legend Browser Oyunu

AksiyonDövüş Oyunları

Shadow Fight Arena Yakında Çıkıyor

Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir