Mobil Oyun

Legacy of Discord Hediye Kodları

Bu yazımızda sizlere Legacy of Discord’un genel manada kullanılan hediye kodlarından bahsedeceğim. Ondan önce lütfen uyarıyı dikkate alın. Burada yer alan kodların süresi geçmiş ya da oyun tarafından kullanımdan kaldırılmış olabilir. Bu kodlar sadece genel kullanım amaçlıdır. Herkes tarafından her bir hesapta bir kez (aktif olduğu süre içerisinde ve Legacy of Discord izin verdiği sürece) kullanılabilir. Bunların hiçbiri Legacy of Discord hilesi değildir. Oyunun sizlere hediyesidir.

Legacy of Discord 10000 Elmas Kodu

Sadece yeni oyuna başlayanlar tarafından kullanılabilen bu kod sizlere 10000 elmas verir. 10000 elmas almak sıkıntı değil. Sadece Vip olmadan kullanmak manasız. Siz yine de deneyin.
y4gSsFe0K5

Facebook İndirim Kodları %20 indirim

Facebook ile ilgili bu kodu kullandığınız zaman bir sonraki alışverişinizde geçerli olmak üzere sizlere %20 indirim sağlanır.
FACEBOOKGIFTCODE ya da FBGIFTCODE

Legacy of Discord 5000 elmas kodu

Bu kod ile 5000 elması almak için 40 Dolar ve üzeri harcama yapmanız isteniyor. Elbette maksimum fayda sağlamak için mutlaka hemen aşağıdaki kodu kullanın.
OQFWOzj57t

Legacy of Discord %30 İndirim Kuponu

Uçma özelliğini açmak için aylık ya da yıllık üyelik satın alırken aşağıdaki kodu kullandığınız zaman %30 indirim alıyorsunuz.
FsQWmJDaBe

Legacy of Discord 2000 elmas kodu

Legacy of Discord içinde birşey mi satın alacaksınız. O zaman hemen alttaki kodu kullanın ki satın alma siparişinizle sizlere ekstra 2000 elmas gelsin.
atVjHg4WEO

Şükran Günü ve Cadılar Bayramı kodları

Bu kodlar sadece yukarıda ismi verilen yabancı ülkelere özgü bayramlarda geçerli olur ve sizlere kullandığınız zaman özel hediyeler verilir.
LEGACY300KLIKES ve HALLOWEENPARTYLOD

Legacy of Discord Hediye Kodları
Legacy of Discord Hediye Kodları
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Steam

Resident Evil Village, 2021 Steam Ödülleri'nde Yılın Oyunu ödülünü kazandı

Diablo 4

Diablo 4 İle İlgili Yeni Bilgiler Bu Ay Sonuna Doğru Ortaya Çıkacak

Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir