Mobil Oyun

Legacy of Discord Hediye Kodları

Bu yazımızda sizlere Legacy of Discord’un genel manada kullanılan hediye kodlarından bahsedeceğim. Ondan önce lütfen uyarıyı dikkate alın. Burada yer alan kodların süresi geçmiş ya da oyun tarafından kullanımdan kaldırılmış olabilir. Bu kodlar sadece genel kullanım amaçlıdır. Herkes tarafından her bir hesapta bir kez (aktif olduğu süre içerisinde ve Legacy of Discord izin verdiği sürece) kullanılabilir. Bunların hiçbiri Legacy of Discord hilesi değildir. Oyunun sizlere hediyesidir.

Legacy of Discord 10000 Elmas Kodu

Sadece yeni oyuna başlayanlar tarafından kullanılabilen bu kod sizlere 10000 elmas verir. 10000 elmas almak sıkıntı değil. Sadece Vip olmadan kullanmak manasız. Siz yine de deneyin.
y4gSsFe0K5

Facebook İndirim Kodları %20 indirim

Facebook ile ilgili bu kodu kullandığınız zaman bir sonraki alışverişinizde geçerli olmak üzere sizlere %20 indirim sağlanır.
FACEBOOKGIFTCODE ya da FBGIFTCODE

Ayrıca Bakınız:   Kavalun Memlük Hükümdarı Geliyor - Fetih Taht Savaşları

Legacy of Discord 5000 elmas kodu

Bu kod ile 5000 elması almak için 40 Dolar ve üzeri harcama yapmanız isteniyor. Elbette maksimum fayda sağlamak için mutlaka hemen aşağıdaki kodu kullanın.
OQFWOzj57t

Legacy of Discord %30 İndirim Kuponu

Uçma özelliğini açmak için aylık ya da yıllık üyelik satın alırken aşağıdaki kodu kullandığınız zaman %30 indirim alıyorsunuz.
FsQWmJDaBe

Legacy of Discord 2000 elmas kodu

Legacy of Discord içinde birşey mi satın alacaksınız. O zaman hemen alttaki kodu kullanın ki satın alma siparişinizle sizlere ekstra 2000 elmas gelsin.
atVjHg4WEO

Şükran Günü ve Cadılar Bayramı kodları

Bu kodlar sadece yukarıda ismi verilen yabancı ülkelere özgü bayramlarda geçerli olur ve sizlere kullandığınız zaman özel hediyeler verilir.
LEGACY300KLIKES ve HALLOWEENPARTYLOD

Legacy of Discord Hediye Kodları
Legacy of Discord Hediye Kodları
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
ListeMobil Oyun

En Çok İndirilen Mobil Oyun (Ekim 2019)

Mobil Oyun

Apple Arcade 100 Oyuna Ulaştı

Mobil OyunRol Oyunu

Guild Wars 2 Mobile Gelir Mi?

HaberMobil Oyun

Google Stadia Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir