Mobil Oyun

The Walking Dead No Man’s Land Tanıtım Video

The Walking Dead serisinin hayranları bu oyuna bayılacak çünkü dizinin son sezonlarında ve son bölümlerinde kimler varsa hepsi burada. Bu da yetmiyor, dizinin bölümlerini size oynatıyor. Oyunu öyle bir hazırlamışlar ki 8. sezon 3. bölümü bu oyunda siz de yaşayabilirsiniz. Elbette oyun farkıyla.

The Walking Dead No Man’s Land oyununda elbette zorlandığım kısımlar oldu. Hatta çok zor bölümler bulunuyor. Ama vazgeçmeyerek kendinizi güçlendirir ve daha çok hayatta kalanı gruba dahil ederseniz daha zevkli bir The Walking Dead No Man’s Land deneyimi yaşarsınız.

Oyun temelde bir üssü geliştirmenizle alakalı. Bu üste ayrıca dışarıdan bulduğunuz hayatta kalanları kendinize dahil ediyor ve onları eğitiyorsunuz. Bu hayatta kalanların ayrıca eşya kısımları da mevcut. Daha güçlü silahları savaşlardan düşürüp hayatta kalanlara verebilirsiniz.

Hayatta kalanların kendine göre özellikleri bulunuyor ve buna göre de strateji yapabiliyorsunuz. Dizinin içinden oyuncuları da savaş grubunuza dahil edip daha eğlenceli bir oyunu karşınıza getirebilirsiniz. Daha fazlası için videomu izleyebilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Forza Street Mobil Oyunu Yakında Telefonlarınızda Olacak

Mobil OyunYeni Oyunlar

Google Play'de Yayınlanmayı Bekleyen Ama Şimdi Oynayabileceğiniz Oyunlar

Mobil OyunYeni Oyunlar

Çok Yakında Android'e Bir Çok Oyun Geliyor

Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir