Mobil Oyun

The Walking Dead No Man’s Land Tanıtım Video

The Walking Dead serisinin hayranları bu oyuna bayılacak çünkü dizinin son sezonlarında ve son bölümlerinde kimler varsa hepsi burada. Bu da yetmiyor, dizinin bölümlerini size oynatıyor. Oyunu öyle bir hazırlamışlar ki 8. sezon 3. bölümü bu oyunda siz de yaşayabilirsiniz. Elbette oyun farkıyla.

The Walking Dead No Man’s Land oyununda elbette zorlandığım kısımlar oldu. Hatta çok zor bölümler bulunuyor. Ama vazgeçmeyerek kendinizi güçlendirir ve daha çok hayatta kalanı gruba dahil ederseniz daha zevkli bir The Walking Dead No Man’s Land deneyimi yaşarsınız.

Oyun temelde bir üssü geliştirmenizle alakalı. Bu üste ayrıca dışarıdan bulduğunuz hayatta kalanları kendinize dahil ediyor ve onları eğitiyorsunuz. Bu hayatta kalanların ayrıca eşya kısımları da mevcut. Daha güçlü silahları savaşlardan düşürüp hayatta kalanlara verebilirsiniz.

Hayatta kalanların kendine göre özellikleri bulunuyor ve buna göre de strateji yapabiliyorsunuz. Dizinin içinden oyuncuları da savaş grubunuza dahil edip daha eğlenceli bir oyunu karşınıza getirebilirsiniz. Daha fazlası için videomu izleyebilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStrateji

Total War Saga: Troy Başlangıç Rehberi

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Civilization 6Rehber

Civilization 6'da Vampir Kalelerinden En İyi Şekilde Yararlanma

Mobil OyunStrateji

Warhammer Quest: Silver Tower Ön Kayıt Almaya Başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir