Mobil Oyun

Verdehile Kahraman Tanıtımı – Summoners War

Summoners War bir kahraman tanıtımı daha paylaştı. Kahramanları avantajlarını ve dezavantajlarını daha iyi bilmeniz için okuyun.

İyi günler Summonerlar!

Çok yakında hepimizin bir Verdehile’ı olacağından dolayı Verdehile ile ilgili bir Kahraman Bilgilendirmesi yayınlamak istedik.

Avantajları:

• Verdehile yüksek atak çubuğu manipulasyon yeteneklerinden dolayı Ejder 10 için en iyi canavarlardan biri. Pasif yeteneği yüzünden ilk yeteneğiyle bütün takımının atak çubugunu %40 oranında arttırıyor. Bu nedenle Verde Ejder10 ve Yükseliş Denemesi gibi çok fazla tur almanız gereken ortamlar için birebir.

• Lider yeteneği zindanlarda bütün takimina %28 saldırı hızı veriyor. Bu nedenle Ejder takımınızın minimum saldırı hızı limitini büyük bir oranda düşürüyor. Bu lider yeteneği aynı zamanda Elemental Yaratıklar için de kullanılabiliyor.

• Verdehile hem tank hem de hasar verecek şekilde kasılabildiği için oyundaki en çok yönlü canavarlardan biridir. Ancak her iki senaryoda da Krit. Oranini %100’e mümkün oldugu kadar yakın tutmaya çalisin.

• Baz HP, DEF, ATK ve Hızı aşırı yüksek olmamasına rağmen bütün hepsi ortalamanın üstündedir.

Dezavantajlari:

• Su canavarlarına karşı çok güçsüz kalıyor çünkü krit vurmadığı veya ıskaladığı zaman Verdehile’in pasifi çalışmaz.

• %100 Krit şansı Verdehile için vazgeçilemez oldugu için 4. rünik için Krit Oranı kullanılması gerekiyor (Eğer rünik kaliteniz çok yüksek değil ise.) Bu nedenle hasarı oldukça düsük kalıyor.

• Çok yüksek Krit. Oranı olacağı için Yükseliş Denemesindeki Leo/Ragdoll ve Jultan gibi basamaklarda büyük bir dezavantajı olacaktir.

Rünik Önerileri:

• Şiddetli/Rövanş: Şiddetli rünik seti Verdehile için en uygun set çünkü Verdehile ne kadar çok tur alırsa takımının atak çubuğunu o kadar yükseltecektir.

• x3 Rövanş: Rövanş’da Verdehlie için çok iyi bir seçenek, çünkü Rövanş rünikleri birinci yetenekleri güçlü olan canavarlarda kullanılır. Verdehile’ın da pasif yeteneğinden dolayı birinci yeteneği oyundaki en güçlü birinci yeteneklerden biridir.

• Hızlı/Rövanş: Eğer henüz ejder kasmaya başlamadıysanız sakın üzülmeyin, Verdehile Dev’den düşen Hızlı rünikleriyle de çok iyi çalışabilen bir karakter.

• Öldürücü veya Öfke/Bıçak: Yukarıda bahsedildiği gibi Verdehile hasar için de kasılabilen bir karakterdir. Ejder 10 sürenizi kısaltmak istiyorsanız Öldürücü ve Öfke setlerini deniyebilirsiniz.

Verdehile’i Kullanabileceğiniz Oyun Modları:

• Ejder B10: Zindan lider yeteneği ve güçlü atak çubuğu manipülasyonu yüzünden Verdehile Ejder 10 için en çok aranan canavarlardan biridir. Şimdi de hepimizin bir Verdehile’ı olacak.

• Yükseliş Denemesi: Lider yeteneği bu alanda çalışmasa da tank olarak kasılmış bir Verdehile size Yükseliş Denemesinde oldukça yardımcı olabilir. Yanlızca yukarıda bahsedildiği gibi bazı basamaklarda Verdehile seçerken dikkatli olmalısınız. (örn. Leo/Ragdoll)

• Rüzgar Yaratığı: Yükseliş Denemesinin aksine, Verdehile’in lider yeteneği Elemental Yaratıklarla savaşırken çalışmaktadır. Rüzgar Yaratığına karşı elemental olarak kazandığı avantaj ve güçlü lider yeteneği onu bu kısımda güçlü bir seçenek yapar.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir