Mobil Oyun

Kalenizi Yeni Krallığa Taşıyın – Clash of Kings

Clash of Kings, Facebook üzerinden oyuncularının oldukça fazla ilgisini çekecek bir paylaşım yaptı ve harika bir özellik tanıttı. Elbete bu özelliğin içinde eski oyuncuları geri kazanma da var. Bende eğer giriş bilgilerimi hatırlayabilirsem deneyeceğim.

Karakter Mirası Nedir?

Anladığım kadarıyla (anlaşılmayan bir şekilde açıklanmış) 30 günden daha uzun süredir hesabına giriş yapmayanlara giriş yaptıkları zaman iki seçenek sunuluyor. Birincisi kendi krallığında kal. Bu seçenekle birlikte size çeşitli haklar tanınıyor. Sanki yeni oyuncuymuşsunuz gibi giriş etkinlikleri ve indirimli paketler sunuluyor. Yeni krallığa git seçeneği ise kalenizi tamamen yeni krallığa götürüyor. Yani yeni krallıkta bir varis bırakıyor. Bu krallığa gidişte altınla ilgili karmaşık bir açıklama da yapılmış. Anlayabilene aşk olsun. Konuyla ilgili soru sorulmamış (şu an itibariyle) ya da herhangi bir açıklama yapılmamış. 
İşte detaylar;
Clash of Kings, global stratejik mobil oyunların lideri olarak, oyun alanında bir mucize yaratıyor.
Blizzard ve Supercell, Veri Transferi’ni başlattıktan sonra, Clash of Kings de yakın zamanda Karakter Mirası’nı başlatacak. Clash of King 4 yıldır dünyada var olan klasik bir yapım. Karakter Mirası, eski oyuncuların oyuna katkılarını tanıma ve eski oyuncuları çağırma olarak düşünülebilir. Eski oyuncularımızı asla unutmayız ve sizlerle ileri gitmek istiyoruz!

1. Etkinleştirme Gereksinimleri:

① Kale seviyesi 15’ten yüksek ve 30 gün giriş yapılmamış olmalı
② IOS, Google oyuncuları bundan yararlanabilir (Mevcut platformda giriş yapılabilmesi önemli, orada yaratılması değil)

2. Karakter Mirası İşlemi:

Yukarıdaki gereksinimleri karşılayan karakter, platformda COK’u indirin ve giriş yapın. Şu bildirim karşınıza çıkacak: 

Kendi Krallığında Kal:

Kendi Krallığında Kal seçilirse oyuncu eski krallığında bir seri geri dönüş etkinliğine katılabilir, örneğin Art Arda Giriş, Birikimli Tüketim, Toplam Satın Alım ve %90 İndirimli Paket.
Not: Yukarıdaki dört etkinlik sadece gereksinimleri karşılayan ve Kendi Krallığında Kal seçeneğini seçen karakterler içindir.

Yeni Krallığa Git:

Eğer oyuncu yeni krallığa gitmek istiyorsa, En Yeni Krallığa Git seçeneğini seçer, sistem en yeni krallığa gider ve bir varis yaratır.
Not: Eski bir karakter sadece bir kere miras bırakılabilir. Karakter miras bırakıldıktan sonra eski karakter sonsuza kadar dondurulacak ve bir daha kullanılamayacaktır, lütfen seçerken dikkatli olun.
Eğer oyuncu En Yeni Krallığa Git’i seçerse şu diyalog açılacaktır. Lütfen dikkat, En Yeni Krallığa Git’i seçmek yeterlidir. Kodu kopyalamanıza gerek yok, ancak bir sorun çıkması halinde size yardımcı olabilir:
Yeni krallıkta hesabınızı yaratın ve yeni Lord rehberini tamamlayın. Kaleniz Sv.3’e yükseltildiğinde, uygarlığınızı seçin. Karakter Mirasınız, uygarlık seçtikten sonra oyuna tekrar giriş yaptığınızda etkinleşecek. Bir sonraki resimde görülen Kralın Dönüşü’ne tıklayın ve bir seri refah etkinliğine katılabileceksiniz.
Yeni krallık Karakter Mirası’nı ve ilgili etkinlikleri etkinleştirmek için Kralın Dönüşüne tıklayın.
Oyuncu Karakter Mirası ile eski karakterine toplam satın aldığı Altının yarısını (Maksimum 500,000) yeni krallığında toplayabilir.
Art Arda Giriş, Birikimli Tüketim, Toplam Satın Alım, %90 İndirimli Paket de eski krallığınızda kaldığınızdaki gibi aynı olacak. 
 Not: Yukarıdaki beşinci etkinlik sadece yeni krallıktaki Karakter Mirası için geçerlidir.

3. Sorular

S1. Karakter Mirası’nın cihaz gereksinimleri:
C: Eğer eski hesabınız herhangi bir platfrom hesabına bağlı değilse, bu durumda eski cihazınızı eski hesaba giriş yapıp karakteri miras bırakmak için kullanmalısınız.
Eğer eski hesabınız Facebook ile bağlıysa, bu durumda hangi cihazı kullanırsanız kullanın, Facebook hesabınızı kullanarak giriş yapabilir ve karakterinizi miras bırakabilirsiniz.
S2. Her karakter sadece bir kere miras bırakılabilir, eğer yanlış tuşa basarsam ya da pişman olursam ve eski hesabım da dondurulursa ne yapabilirim?
C: Genel konuşmak gerekirse, kendi krallığınızda kalmak ve en yeni krallığa geçmek birden fazla kez onaylamanızı gerektirir, bu nedenle yanlış tuşa basmanız kabul edilemez. Eğer pişman olursanız durumla ilgilenilmeyecektir, bu nedenle lütfen seçim yaparken dikkatli olun.
S3. Eski hesabımı başkasına satabilir miyim?
C: Ciddi olarak vurguluyoruz ki oyun hesabının mülk gibi yasal özellikleri vardır ve mülkiyet hakları ile korunur. Bununla yapılan bir alışveriş ya da çıkara izin verilmez. Eğer bu tür bir durum saptanırsa oyuncu yasal sonuçlarına katlanacaktır.
Bunların haricinde herhangi bir sorunuz olursa sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
İyi Oyunlar!
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir