AksiyonMobil Oyun

Nexon'dan Darkness Rises Mobil Aksiyon Rol Oyunu

Özellikle yüksek grafik detaylarıyla karşımıza çıkacağını iddia eden Darkness Rises oyunu aksiyon darbeleriyle benim de dikkatimi çekti. Gerçi bir çok oyunun reklam görüntüleriyle oyunun kendisi birbirini tutmuyor, bunu biliyoruz ama Nexon şirketinin geçmişte yaptığı işlere bakacak olursak grafik olarak beklentilerimizi yüksek tutabiliriz.
Nexon'dan Darkness Rises Mobil Aksiyon Rol Oyunu
Oyunun tanıtımında yüksek grafik detaylarının yanında ayrıca bölüm sonu bosslarının bizi tatmin edeceğinden söz ediliyor. Lakin benzer oyunlara baktığımız zaman Nexon ‘un Darkness Rises oyun7ndan çok birşey bekleyemiyorum. Bir HiT ya da Returners oyunundan ne kadr farklı olabilir. Ya da piyasada olan uzun zamandır oynanan Gameloft’un oyunlarından ya da uzak doğudan çıkmış dungeon base bir çok mobil oyundan ne kadar farklı içerik sunabilir? Bu açıdan Darkness Rises ‘a pek güvenim yok. Zaten Google Play tanıtım yazısına baktığımız zaman pek farklı şeyler de söylenmiyor. Sizinle paylaşayım.
Nexon'dan Darkness Rises Mobil Aksiyon Rol Oyunu
Ana Özellikler:

Ayrıca Bakınız:   Çok Yakında Android'e Bir Çok Oyun Geliyor

DÜŞMAN LİDERİ SAVAŞLARI
Cehennemin derinliklerine yaklaştıkça becerilerinizi sınayacak zorlayıcı düşman lideri savaşlarına katılın

BÜYÜLEYİCİ GRAFİKLER
Sizi Darkness Rises dünyasına tam anlamıyla sürükleyecek göz alıcı görselleri tecrübe edin
Nexon'dan Darkness Rises Mobil Aksiyon Rol Oyunu
ÇIĞIR AÇAN OYNANIŞ
Canavarların kontrolünü ele geçirmek için Ruh Bağı yeteneğini kullanın ve düşmanlarınızı birbirleriyle çarpıştırın

DESTANSI ZİNDAN BASKINLARI
Müttefiklerinizle ve lonca üyelerinizle bir araya gelip tehditkar zindanları keşfedin ve ender bulunan ganimetleri ortaya çıkarın
Nexon'dan Darkness Rises Mobil Aksiyon Rol Oyunu
Mobil aksiyon oyunlarının sıkıntısı ne?
Yeri gelmişken benim bu tür oyunlara karşı neden soğuk olduğumu sizlere anlatayım. Mobil platform olduğu ve sınırlı kaynağa (enerji, küçük ekran, klavye mouse yok vs) sahip olduğumuz için bu tür oyunlar zindan tabanlı yapılıyor. Yani bir lobi var bu burdan bölüm bölüm savaşlara gidiyorsunuz. Ayrıca bir çok oyunda bu bölümler yani haritalar birbirlerine benziyor. Bu bir süre sonra sizi sıkıyor. Yaratıkların çoğu birbirine benziyor. Sıkılmaya başlıyorsunuz. Yetersiz yetenek ve animasyonlar zaman içinde bunalıma neden oluyor. Hep aynı şeyi yapmak sizi küstürüyor. Taktik için ne imkan ne de zaman var. Otomatik oynama modu hayatımda gördüğüm en sıkıcı şey. Ben taktik geliştirip bu düşmanı yok edemeyeceksem bunun kız giyindirme oyunlarından ne farkı var?
Nexon'dan Darkness Rises Mobil Aksiyon Rol Oyunu
Aksiyon oyunları kategorisine ayrıca mobil moba oyunları da giriyor. En azından onlarda taktik geliştirme imkanınız var. Bir strateji oyun7nda taktik geliştirebiliyorsunuz.

Ayrıca Bakınız:   Ön Kayıt - Football Revolution 2018 - Yeni Mobil Futbol Oyunu

Nexon ‘un Darkness Rises oyununu gömdüm ama bana hak veren hiç mi yok? Size oyunun nasıl olacağını söyleyeyim. Tıkla ilerle görev sistemi, yaratık kes, oto savaş aksiyon sistemi, cılız ödüllerle gelişmeye çalışma, 1-1 bölümünden 1-9’a kadar gidene kadar sıkılma.

Darkness Rises sana sesleniyorum. Ne olursun beni bu yazdıklarımdan utandır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nexon.da3.global

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonUzay Temalı Oyunlar

Second Galaxy M Yüksek Grafikli Uzay Savaş Ve Ticaret Oyunu

AksiyonRol Oyunu

Mighty Quest for Epic Loot Mobil Oyunu Çıktı

Mobil Oyun

Mobile Legends Advanture Mobil RPG

Aksiyon

Splinter Cell'in Mobil Platforma Tekrar Geleceği Konuşuluyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir