Mobil Oyun

Pubg Mobile'da FPS Kamera Açısı Etkinliği

Yakın zaman önce gelen birinci kişi kamera açısı moduna özel bir etkinlik düzenleniyor. Ödüller oyun içinden gönderilecek ama be olduğu açıklanmamış. Etkinlik 29 Haziran yani bugün boyunca sürecek ve sunucu zamanıyla gece yarısı bitecek.

With the release of FPP mode in #pubgmobile060, we felt it was time for our first ever challenge event! Your mission: Win 5 matches in FPP Mode matches and get at least 15 kills per round in any game mode. Succeed and reap an exclusive in-game prize! #pubgmobilesolofpp The event runs from June 29 UTC 0:00 until July 5 UTC 23:59.

FPP modunun yayınlanması şerefine harika bir mücadele düzenliyoruz. Göreviniz bı modda 5 maç kazanmak ve de her maçta en az 15 oyuncuyu egale etmek. Başarılı olun ve oyun içi ödülünüzü kazanın.

Ödülleri ne olduğu bilinmez ama harika bir mücadele olduğu açık. Katılacak mısınız?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim Çiftçilik Rehberi, Kendi Çiftliğinizi Kurun

GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.