Mobil Oyun

İttifak Binası Hatalarını Bildirin – Clash of Kings

Clash of Kings Türkiye Ekibi önemli bir adım atarak Facebook yorumlarında sizlerden hata bildirimi istiyor ve bunları direkt olarak geliştiricilere aktaracaklar ve akabinde de hızlı bir şekilde ittifak babalarından yaşanan hataları giderecekler. Lakin bazı oyuncular bunun geç kalınmış bir haraket olduğunu söylüyor. Bir çok ittifak Binası çoktan sıfırlamış ve durumdan sıkılan oyuncular çoktan ittifakı dağıtmış.

[İTTİFAK BİNASI HATALARI] Lordlarım, sayfamıza gelen mesajlar sonucu İttifak Binası sorunlarını toplayıp direkt olarak Müşteri Hizmetleri’ne iletmeye karar verdik. Aşağıdaki bilgileri bize bu paylaşımın yorumlarından veya sayfamızın mesajlarından Pazartesi gününe kadar gönderirseniz sorunların düzeltilmesini sağlayacağız.
Teşekkürler, iyi oyunlar!

Gerekli Bilgiler:
1) Krallık numarası
2) İttifak adı (Hem kısaltması hem de tam adı)
3) Hatalı binanın türü (Kule, taret, bayrak, vb.)
4) Hatalı binanın İttifak>İttifak Bölgesi sayfasında yazan koordinatları (Dünya Haritası’nda görünen koordinatlarını lütfen göndermeyin. Bu koordinatlarla İttifak Bölgesinde yazan koordinatlar FARKLIDIR. Dünya haritasında görünen koordinatları bildirirseniz hatalı binayı bulamayız ve düzeltemeyiz.)

Aşağıdaki bağlantıdan sizde hataları bildirebilir ve düzeltilmesini talep edebilirsiniz.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1858229314481113&id=1523666344604080

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir