Mobil Oyun

Liu Mei – Summoners War

Bu ay kahraman tanıtımları sırasında Kuş Mei var. Bunun için Facebook üzerinden uzun bir tanıtım yazısı yayınlanmış. Kimse hiçbir zaman kaçırmasın diye buradan paylaşıyorum.

Summoners War sık sık oyun içi kahraman tanıtımlarınızdan yaparak oyunculara bilgiler veriyor. Oyuncuyu sadık olmaya davet ediyor. Siz de bilgi almak için bizi takip edin.

Merhaba Summonerlar, yeni bir ayda yeni bir Kahramanlar Salonu Bilgilendirmesi ile karşınızdayız. Bu ay spot ışıkları “Liu Mei” üstünde. Liu Mei’nin işlevlerini merak ediyorsanız, gönderinin devamını okuyabilirsiniz.

Avantajları:

• Her üç yeteneği de yüksek hasar veren yetenekler, ve herbiri rakibe çeşitli zararlı etkiler işletiyor veya rakibin atak çubuğunu düşürüyor.

• Üçüncü yeteneğindeki rövanş mekaniği yüzünden Liu Mei hiç tur almadan bile rakibe yüksek hasar verebilir.

• Taban HP ve defansı yüksek olduğu için Uçurum Akını ve Necropolis gibi zorlu haritalarda kolaylıkla hayatta kalabilir.

• Üçüncü yeteneği %1600 hasar çarpanına sahip, bu nedenle yanlızca bir hedefle savaştığınız durumlarda (Necropolis ve Uçurum Akını gibi) aşırı yüksek bir hasar verebilir.

Dezavantajları:

• “HP Tipi” bir canavar olduğundan dolayı taban saldırı gücü yanlızca 629’dur. Bu nedenle hasarı diğer Kung Fu Kızlarına göre oldukça düşüktür.

• Birden fazla düşmanla karşılaştığınız içeriklerde, üçüncü yeteneği, rastgele düşmanlara vurduğu için çok güvenilir bir hasar kaynağı değildir.

• Her üç yeteneğin de 4’er güçlendirmesi olduğundan bütün yeteneklerini MAX’lamak oldukça zordur.

• Arena’da çok kullanılan bir karakter olmamasına rağmen, lider yeteneği yanlızca arenada kullanılabilir.

Rünik Dizilimleri:

• Vampir/Rövanş: Üç yeteneği de yüksek derecede hasar verdiğinden dolayı Vampir seti Liu Mei için en uygun setdir. Ayrıca Vampir takan bir Liu Mei kolaylıkla Uçurum Akınında ön cephede tanklayabilir. Güçlü 1. yeteneklerinden dolayı Rövanş Kung Fu Kızları için her zaman iyi bir seçenektir.

• Öldürücü/Bıçak veya Enerji: Eğer henüz Necropolis ve Ejderha kasamıyorsanız endişelenmeyin, çünkü Liu Mei Dev10’dan düşen rüniklerle de hiç problemsiz çalışabilir. Klasik bir hasar karakteri dizer gibi Öldürücü/Bıçak seti dizebilirsiniz. Diğer rüniklerden yeterince Krit. oranı alabilirseniz, Enerji rünikleri de dizebilirsiniz. Liu Mei’nin yüksek taban HP değeri (10710) yüzünden Enerji rünikleri oldukça verimlidir.

En Uygun Oyun Modları:

• Uçurum Akını: Daha önce de belirttiğim gibi, Liu Mei Uçurum Akını için en iyi hasar karakterlerinden biridir. Defans kırma, hız kırma ve atak çubuğu düşürme gibi özelliklerinin yanı sıra, çılgın hasarı da vardır. Ayrıca akında kolaylıkla ön cephe olarak çalışabiliyor.

• Necropolis: Uçurum Akınında olduğu kadar iyi bir seçenek olmasa da, Liu Mei özellikle başlangıç Necropolis takımları için iyi bir seçenektir. Yüksek hasarı ve çoklu vuran saldırıları Necro için vazgeçilmezdir.

DİKKAT!: Işık niteliğine sahip olmasından dolayı NB10 zindanının ilk 4 dalgasındaki tüm karanlık nitelikli düşmanlar onu hedefleyecektir. Bu yüzden bu içerik için kullanmayı planlıyorsanız Liu Mei’nin defansif değerlerini ihmal etmeyin.

• Lonca/Kuşatma Savaşı: Liu Mei yüksek hasarı ve güçlü kalabalık kontrol yetenekleri nedeniyle 3v3 PVP savaşlarında kullanılabilir. Üçüncü yeteneğindeki rastgele rövanş mekaniğinden dolayı, Nat 4 kuşatma savunmaları için çok iyi bir seçenektir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir