Mobil Oyun

Muhteşem Sultan Strateji Oyunu Tanıtımı

Mobil oyun dünyasında son zamanlarda milletler özel oyunların çok tuttuğu bir gerçek. Bazıları alakası olmadığı halde sırf bir milleti etkilemek için oyuna o millete özgü bir isim bile verebiliyor. Muhteşem Sultan isimli bu oyun hem alakalı hem de özgün. Oyundan kısaca bahsedelim. Sizler için ayrıca oyunu tanıtan bir video da hazırladım.
Vezirlerinizi geliştirin
Muhteşem Sultan strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor ama herşey savaştan ibaret değil. Ayrıca kendi bilgi ve birbirinizi geliştirmeniz yanında ayrıca vezirlerinizi paşalarınızı ve daha bir çok yöneticinizi de geliştirmeniz gerekiyor. Bu şekilde daha güçlü olabiliyorsunuz.
Diploması yapın
Stratejimizi yanında diplomasinizi de geliştirmek zorundasınız. Oyun bütün oyuncuları bir çok kriter bakımından sıraya sokuyor. Bu şekilde kendinizi test edebilirsiniz.
Harem kurun
Oyun sözde istanbul içinde geçiyor. Burada binalarınız bulunuyor. Ayrıca bu binalardan bir sürü yönetim işini halletmemiz mümkün. Asker basma, devlet işleriyle ilgilenme ve elbette harem. Oyunun reklamlarında harem kurma ile ilgili detaylara dikkat çekilmesi beni pek şaşırtmadı.
Videoyu izleyin
Oyun hakkında detaylı bilgi almak ve Muhteşem Sultan yani sizi yakından görmek için sizin için hazırladığım videoyu izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir