Strateji

Fetih’te Son Güncelleme Kurban Bayramı

Fetih: Taht Savaşları oyununda bakım sonrası oyuna yeni içerikler eklendi. Bu içeriklere yakından bakacağız. Fetih: Taht Savaşları, telefonda oynanan mobil bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.

Bugün yapılan bakımdan sonra Fetih’te herhangi bir değişiklik gözünüze çarptı mı? Değişikliklere beraber bakalım:

☆ Kurban Bayramı etkinliği! [Etkinlikler > Kurban Bayramı] kısmına giderek detayları öğrenebilirsiniz. Kurban Bayramınız mübarek olsun!
☆ Ekipmanlar için yeni mücevherler: Savaş Beyi Mücevherleri. Bu mücevherleri, Krallık İstilası, Kale Müsabakası ve Egemenlik Savaşı’ndan elde edebilirsiniz!
☆ Kanka Sandıkları’nın içerikleri 3’e katlandı! Fakat, günlük sandık gönderme ve alma limiti 10’a düşürüldü.
☆ [Ücretsiz dilek] bu eşyayı artık çantanızda kullanmak yerine, çeşme binasında kullanabileceksiniz. (Çeşme de göreceğin o küçük sembol Altın değil; dilek sembolü. Hemen panik yapma hani :P)
☆ Facebook paylaşımlarından elde edebileceğiniz yeni Şehir Görünümü! Facebook’ta paylaşım yaparak ya da günlük Facebook görevini tamamlayarak El Ele (Kalıcı) Şehir görünümü kupon parçası elde edebilirsiniz. Kupon parçaları, çantanıza tanımlanır.
☆Yıldönümü etkinliğinden kalan Neşeli Kekler’i, Pazar’da Elmas ile takas edebilirsin.

Değişiklikleri tecrübe etmek için hemen Fetih oyna!

#Fetih

Bazı oyuncular etkinlikleri ve değişiklikleri göremediklerinden şikayet ediyor. Arkadaşlar oyuna güncelleme geldi mi? Geldiyse kontrol ediniz. Daha sonra bu etkinlikleri görebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Among Us

Among Us'a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Strateji

Yüzüklerin Efendisi: Kart Oyunu gözden geçirilmiş yeni versiyonla yeniden yayınlanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir