Mobil Oyun

Markette Mega Şövalye – Clash Royale

Clash Royale, Android kart destesi strateji oyun7nda düşüremediğim sadece iki kart kalmıştı. Birincisi Mega Şövalye diğeri ise Kraliyet Hayaleti. İki farklı efsanevi kart ne yaptıysam düşmedi. Az önce saat 24’ü geçtiğinde market yenilendi ve orda oyunun en belalı efsanevi kartı Mega Şövalye’yi gördüm. 40 bin altına satın alınabiliyordu. Bu muhtemelen herkese açık değil. Klandan sorduğumda bazılarının o kartı göremediğini öğrendim.

Mega Şövalye’yi 40 bin altına satın aldım. Oyunda en sinir olduğum ve bazı durumlarda durdurulamaz bu kartını sonunda altınla da olsa açtım.

Bildiğiniz gibi Mega Şövalye yüksek canlı bir kart. Bu sayede savaş alanında uzun süre kalabiliyor. Bunun yanında ise yüksek hasar veriyor. Ayrıca karşısındaki düşmanlara alan vurabiliyor. Yani yerdeki kalabalık düşmanları çabuk yok ediyor.

En önemli özelliklerinden bir diğeri ise uzaktan düşmanlarının üzerine atlaması. Bu sayede düşmanına daha hızlı yaklaşabildiği gibi ayrıca atladığı zaman hem düşmanlara hem de kuleye yüksek hasar veriyor. Destenizde mutlaka bulunması gereken bir kart.

Mega Şövalye’yi muhtemelen onu korumak üzere kullanmalısınız. Ya da onun yüksek canını kullanarak kuleye daha yüksek ve hızlı hasar veren belki de doğrudan kuleye saldıran Domuz Binici benzeri bir kartla kombine etmelisiniz. Bu sayede kule Mega Şövalye’ye saldırırken diğer kartınız, örneğin Domuz Binici ya da Goblin Fıçısı kulenin işini hızlı bir şekilde bitirecektir.

Şimdi marketten Mega Şövalye’yi aldığımız göre almamız gereken tek kart Kraliyet Hayaleti kaldı. Onu da bir sonraki sandık açılımı videosunda çıkarmayı hedefliyorum. Hali hazırda Youtube kanalıma yüklenmiş ve yayınlanmayı bekleyen bir sandık açılımı videosu mevcut. Onda bir efsanevi düşmesine rağmen o olmadığını ipucu şeklinde size verebilirim. Clash Royale videolarımı ise hemen alt kısımda bulabilir ve Youtube üzerinden beni takip edebilirsiniz. Aşağıdaki 3 video gibi bir çok videoyu kanalımda ve özellik strateji oyunları oynatma listemde bulabilirsiniz .Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir