Mobil Oyun

Questland Rol Oyunu Android

Android üzerinden oynama fırsatı bulduğum ve son zamanların içerik ve mantık açısından iyi rol oyunlarından birisi olan Questlan hakkında bir kaç bilgi vermek adına bu içeriği oluşturuyorum. Questlan oyunu hakkında sizlere bilgi verdikten sonra ayrıca kaydettiğim bir videoyu da yazıma ekleyeceğim.

Questland Android Tanıtım

Questland oyununu Android cihazım üzerinden deneyimledim. Oyun dik ekran oynanıyor ve temelde sıra tabanlı bir oyun. Kahramanınız kişiselleştirilebilse de oyun esnasında görünmüyor yani fps modunda. Rol yapıyor ve özelliklerinizi kullanarak karşınıza çıkan yaratıkları kesiyorsunuz. Bunun için kullandığınız yetenekleri iyi belirlemeli ve uygun sırayla oynamalısınız.

Questland Oynanış

Zindan tabanlı ve turnbase yanı sıra tabanlı denilen bir türde oyun. Belirli bir yol üzerinde ilerliyor ve karşınıza çıkan rakipleri yeteneklerinizle alt ediyorsunuz. Çeşitli seviyelerde yeni yetenekler açıldıkça güçlü rakiplere karşı daha iyi durumda oluyorsunuz. Ekranın alt kısmında yer alan yeteneklerinize dokunup daha sonra saldırmak istediğiniz yaratığa dokunuyorsunuz. Sonra vuruş gerçekleşiyor. Siz vurduktan sonra onlar sırayla size vuruyor. Daha sonra sıra size geçiyor.

Questland Grafikleri

Grafik olarak çok bişey beklenemeyecek bir oyun çünkü basit bir yapısı var. Çizimler biraz pastel tarzda ama renk paleti iyi seçilmiş. Göz yormuyor ve rahatsız etmiyor.
Oyunda bahsedilecek fazla bir detay yok. Rol oyunu hastası olanlar bir denesin sevebilirsiniz. Zaman geçirmek için ideal bir oyun. Amacınız ilerleyip düşmanları alt etmek. Bir kaç video yüklemiştim. Sizlerle.Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRol Oyunu

Lords of the Fallen, Dark Souls ve Elden Ring'de Olmayan Çözümler Sunacak

AksiyonKorku

Dead Island 2'de Ateşli Silah Nasıl Alınır?

AksiyonRol Oyunu

Dead Island 2 Sistem Gereksinimleri

Rol Oyunu

Wild Hearts ücretsiz deneme sürümü yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir