Mobil Oyun

Marvel Battle Lines – Çok Kötü Olmuş

Neden bir başka Marvel oyununu piyasaya sürdü ama keşke görüpte indirmeseydim diyebileceğim kadar dandik bir oyun olmuş. Yine de sizlere tanıtmak niyetindeyim. Bu denli vakit ayırmak istememin sebebi tutup bir de videosunu kaydetmiş olmam. O kadar sıkıldım ki 10 dakika dolsa da kapatsam dediğim videoyu muhtemelen izlemezsiniz. Ama neymiş bu kadar kötü olan diye merak edenler olursa yazının sonunda.
Marvel Battle Lines - Çok Kötü Olmuş
Nexon, telefonlar için yeni bir stratejik kart savaş oyunu geliştirmek için şirketle ortaklık oluşturduğunu duyurmuştu. Keşke çıkmasaydı dediğim oyun nihayet bütün mobil platformlarda oynanabilir hale geldi.
Marvel Battle Lines - Çok Kötü Olmuş
Oyunda Iron Man, Kaptan Amerika, Örümcek Adam, Venom, Sincap Kız ve Thanos gibi Marvel evreninden yüzlerce karakter bulunuyor. Oyuncular 3×4 boyutundaki savaş alanında 12 karakterlik özel bir desteyle ve yetenek kartlarıyla savaş veriyor ve rakiplerini yenmek için o kadar anlamsız animasyonun içinden oyunda neler olduğunu görmeye çalışıyor.
Marvel Battle Lines - Çok Kötü Olmuş
Oyunun hikayesine kısaca bakacak olursak, Kozmik küp sebebiyle kaosa sürüklenen Marvel evrenini kurtarmak için Örümcek Adam, Venom ve diğer Marvel karakterlerinin güçlerini bir deste haline getirerek evreni kurtarmayı deneyeceksiniz. Oyun bütün platformlarda ücretsiz bir şekilde yayınlandı. Bununla birlikte daha hızlı bir şekilde gücünüzü artırmak için oyunun içindeki ücretli kartları da satın alabilirsiniz.
Marvel Battle Lines - Çok Kötü Olmuş
MARVEL Battle Lines, Marvel yazarı Alex Irvine tarafından yazılmış özgün bir senaryoya sahip, tek kişilik savaşa dayanan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Aşağıda izleyeceğiniz videoda da görüleceği gibi oyundaki savaşların nasıl heyecanlı olmuş havası verilmeye çalışılsa da olmamış kardeşim. Bu olmamış.

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir