Mobil Oyun

Marvel Battle Lines – Çok Kötü Olmuş

Neden bir başka Marvel oyununu piyasaya sürdü ama keşke görüpte indirmeseydim diyebileceğim kadar dandik bir oyun olmuş. Yine de sizlere tanıtmak niyetindeyim. Bu denli vakit ayırmak istememin sebebi tutup bir de videosunu kaydetmiş olmam. O kadar sıkıldım ki 10 dakika dolsa da kapatsam dediğim videoyu muhtemelen izlemezsiniz. Ama neymiş bu kadar kötü olan diye merak edenler olursa yazının sonunda.

Nexon, telefonlar için yeni bir stratejik kart savaş oyunu geliştirmek için şirketle ortaklık oluşturduğunu duyurmuştu. Keşke çıkmasaydı dediğim oyun nihayet bütün mobil platformlarda oynanabilir hale geldi.

Oyunda Iron Man, Kaptan Amerika, Örümcek Adam, Venom, Sincap Kız ve Thanos gibi Marvel evreninden yüzlerce karakter bulunuyor. Oyuncular 3×4 boyutundaki savaş alanında 12 karakterlik özel bir desteyle ve yetenek kartlarıyla savaş veriyor ve rakiplerini yenmek için o kadar anlamsız animasyonun içinden oyunda neler olduğunu görmeye çalışıyor.

Oyunun hikayesine kısaca bakacak olursak, Kozmik küp sebebiyle kaosa sürüklenen Marvel evrenini kurtarmak için Örümcek Adam, Venom ve diğer Marvel karakterlerinin güçlerini bir deste haline getirerek evreni kurtarmayı deneyeceksiniz. Oyun bütün platformlarda ücretsiz bir şekilde yayınlandı. Bununla birlikte daha hızlı bir şekilde gücünüzü artırmak için oyunun içindeki ücretli kartları da satın alabilirsiniz.

MARVEL Battle Lines, Marvel yazarı Alex Irvine tarafından yazılmış özgün bir senaryoya sahip, tek kişilik savaşa dayanan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Aşağıda izleyeceğiniz videoda da görüleceği gibi oyundaki savaşların nasıl heyecanlı olmuş havası verilmeye çalışılsa da olmamış kardeşim. Bu olmamış.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Yüzüklerin Efendisi: Kart Oyunu gözden geçirilmiş yeni versiyonla yeniden yayınlanıyor

Mobil OyunStrateji

Star Discord mobil oyunu StarCraft benzeri olarak dikkat çekiyor

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir