Mobil Oyun

Clash of Kings Paket Hilesi

Bu yazıda sizlere Clash of Kings ile ilgili önemli detaylar vermeyi düşünüyorum. Ayrıca sizleri bir kaç konu hakkında da güvenliğini ve oyun hesabınızın selametiyle ilgili uyarmak zorundayım.

Online oyunlarda hile yapmak ve Clash of Kings Paket hilesi yapmak ile ilgili bir kaç bildiğim detayı sizinle paylaşayım.

Online oyunlarda hile olur mu?
Online oyunlarda elbette hile yapılabiliyor. Özellikle Rootlu telefonlarda bazı uygulamalar oyunun dosyalarına erişip istediğiniz değişikliği yapmanızı sağlıyor. Lakin bu kalıcı değil.

Online uygulamalar sık sık küçük güncellemeler alır. Bu güncellemeler oyun dosyalarına yapılan yerel değişiklikleri sıfırlamak içindir. Burada sizin telefonunuzdaki dosyalara eski halime gelecektir. Zira güncelleme yapmadan oyuna girmeniz de mümkün değildir.

Clash of Kings Paket Hilesi
Böyle birşeyin mümkün olduğu söyleniyor lakin Clash of Kings bir online oyundur ve en sık güncelleme alanlardan birisidir. Bu nedenle hile uzun vadede başarılı olmayacağı gibi kısa sürede tespit edilmenize ve kalemimin banlanmasına neden olur.

En sık yapılan Clash of Kings Paket hilesi Google Play üzerinden yasal olarak yapılıyor. İlk önce oyun içinden paket satın alınarak gerçekten para harcanıyor. Daha sonra Google Play iade politikalarından faydalanarak para iadesi talep ediyorsunuz ve Google’da iade ediyor.

Peki Clash of Kings bu hile nerede? Hile bu işin zamanlama kısmında. Oyundan satın aldığınız paket hesabınıza geldiğinde hemen kullanıyorsunuz ve geriye birşey kalmıyor. Para iadesi istediğiniz zaman paketi çoktan kullanmış oluyorsunuz. Bu durumda oyun sizden hiçbirşey talep edemiyor. Bir çok insan Supercell oyunlarında bı yöntemi sıkça kullandı.

Hepsi tamam ama bir sıkıntı var. Clash of Kings kalenin bu işlemden sonra banlanıyor. Bununla ilgili açıklama yapan yöneticiler, bu işlerin affı olmadığını tekrarladı.

Yani özet olarak kalemine değer veriyorsanız Clash of Kings ‘te hile yapmayın. Diğer online oyunlarda hile yapmak ise oldukça zor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Age of Empires 4

Age of Empires 4 önümüzdeki hafta güncellenecek, güncelleme detayları yazımızda

Strateji

Starship Troopers: Terran Command Yine Ertelendi

Mobil OyunStrateji

Total War: Medieval II'nin iOS ve Android İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.