Mobil Oyun

Türk Yapımı Online Menejerlik Oyunu: 9PM

9pm, menajerlik oyunu sevenlere bildiği klasik oyunların azıcık dışına çıkarak yenilikler getiren ve oyuncularına farklı tecrübeler yaşatma fırsatı sunan bir oyun olarak geliştirildi. İlk online Türk mobil menajerlik oyunu olarak ilk Türkiye’de ardından tüm dünyada kullanıcıları kendisine çekmeyi hedefliyor

9pm, Yılmaz Vural’ın teknik direktörlük kariyerinden feyz alarak senaryolaştırılmış ve bu nedenle kendisinin teknik direktörlük hayatına başladığı 1986 senesindem başlar. Oyuncular oyuna girdiğinde Yılmaz Vural’ın yardımcısı olarak en alt amatör ligden başlar ve gösterdiği başarılarla üst liglere çıkar. Oyun zamanıyla her sezon gerçek hayatta 1 ay’a denk gelir. Sezon geçtikçe yıllar da geçer ve oyun içerisindeki görseller de ait olduğu yıla göre değişir. 

Hikâyenin farklı olmasının yanında mobil oyun severlerin sağlıklı bireyler olmaları en büyük önceliklerimizden birisi. Bu nedenle oyuncuların gerçek dünyada gün içerisinde aktif olmalarını ve enerjilerini harekete dönüştürmelerini sağlayıp takımlarını güçlendirme şansı sunuyoruz. Oyuncular oyunda takımlarının başarıya ulaşmalarını istiyorlarsa gerçek hayatta günlük attığı adım sayını arttırmalı. Çünkü atılan her bir adım takımdaki oyuncularınızın kondisyonunu artırır ve akşam 9PM ‘de oynanacak maça hazır olmalarını sağlar.

Gün içerisinde akşam saat 7’ye kadar oynayabileceğiniz mini zeka oyunlarından alacağınız puan sayesinde futbolcularınıza antrenman yaptırmış olacak ve takımınızın performansını buradan alacağınız skora göre arttıracaksınız. Yani zeka oyunları sayesinde hem zihin aktiviteleri yapacak hem de takımınızın performansını tavan yaptıracaksınız.

9PM Football Managers’ı farklı kılan diğer bir özellik de günde yalnızca bir maç oynanmasıdır. Maçlar her akşam saat 9’da başlar fakat oyuncu dilerse gün içerisinde arkadaşlarıyla kendi arasında dostluk maçları yapabilirler. 

Oyuncuların birbirleriyle rekabet ederek bir üst lige çıkmak için yarışacakları ilk sezon 1 Ocak 2019 tarihinde başlıyor. Google Play Store’dan oyunu indirerek transferler gerçekleştirmeye ve takımınızı taktiksel olarak hazırlamaya başlayabilirsiniz. Çok yakında App Store’dan da oyun indirilebilir olacak.

Özellikler:

Stadyum ve diğer tesisleri inşa et

Kullanıcı kendi günlük adım sayısını arttırarak futbolcularının kondisyonunu arttırır,

Arkadaşlarıyla dostluk maçı yapar,

Mini oyunları oynayarak futbolcularına antrenman yaptırır,

Transfer marketten takımına uygun oyuncuları transfer eder,

Takımına uygun en iyi taktiği belirler

Kendi stratejilerini belirleyip kulübünü yönetir

Elit Lig’e çıkarak en iyi rakiplerle mücadele şansı yakalayarak Elit Lig’in galibi olabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir