AksiyonMMORPG

Darkness Rises Güncellendi v1.13.0

Darkness Rises, mobil aksiyon mmorpg oyunu, bugün güncellendi. Uzun süren bir bakım modunun ardından güncelleme marketlere gönderildi. Dikkat! güncellemeyi yapmadan oyuna giremezsiniz. 40Mb, ardından da oyun içinde yine aynı şekilde küçük bir indirme ile oyuna tekrar giriş yapmanız mümkün.

Darkness Rises güncellemesi detaylar (24 Ocak 2019)

YENİLİKLER
– Ölüm Kapısı artık kullanılabilir: Ölüm Kapısı’na meydan okuyun! Oyun kapısı etkinlikler kısmından başlatılabilir ve diğer detaylar bu kısımdan öğrenilebilir.
– Ay Yeni Yılı Festivali! 2018’den giysiler elde etmek için etkinliğe katılın! Yeni bir marketten topladığınız meteryallerle yeni kıyafetler almanız mükün olacak.
– Yeni ++ Giysiler: Şeytani Set. Darkness Rises’ın yeni setini elde etmek oldukça zorlayıcı diye düşünülüyor.
– Evcil Hayvan Tekrar Atılım sistemi eklendi.
darkness rises güncelleme detayları
– Yeni Amblemler eklendi.
– Oyuncu deneyimini yükseltmek için çeşitli güncellemeler yapıldı. Akıcı ve basitleştirici bir kaç düzenleme yapılmış gibi görünüyor.
Darkness Rises, Nexon’un uzun zamandır ilgiyle oynanan ve piyasadaki bir çok otomatik oyuna yol gösterecek kalitede olan harika bir aksiyon oyunu. Yüksek donanım özellikli cihazlarda yüksek grafik detaylarıyla oynamanız tavsiye ediliyor.
Darkness Rises özünde zorlayıcı özelliklere sahip. Gelişmek ve eşya kastırmak oldukça zor. Bu açıdan bir çok oyuncu Darkness Rises’ı seviyor. Oyuncuları özellikle RNG sistemi zorluyor.
İlgili Yazılar
MMORPGRehberYoutube

(Rehber) Aion: Legions of War - Kahraman Geliştirme

AksiyonArcadeYoutube

Mobil Oyun Tanıtım - Space Justice

AksiyonMMORPG

Dungeon Hunter 5 Güncellendi 31. Güncelleme Detayları

MMORPG

Silkroad Online Mobile Detaylandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir