Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Fetih Altın Çağ, mobil strateji oyunu, orta doğunun popüler Clash of Kings benzeri oyunlarından birisi. Daha ilk kez Fetih Altın Çağ oyununa başlayacaklar için oyuncu yorumlarını sizler için demiyorum. En çok atılan yorumlardan örnekler vereceğim. Oynamalı mı oynamamalı mı siz karar verin. Fetih Altın Çağ oyununda ileriki zamanlarda neler yaşayacaksınız? Hepsini bir araya getirdiğimiz bu Fetih Altın Çağ oyununu bir de diğer oyuncuların yorumlarından görün.

Fetih Altın Çağ

Fetih Altın Çağ nasıl bir oyun? 

Oyuna ilk kez başlayacak olanlar, oyunun dik ekran oynanan bir yönetim, geliştirme, strateji oyunu olduğunu bilmeliler. Çok uzun soluklu olan bu oyun türü bir çok kişinin kopamadığı cinsten. 

Ayrıca bakınız / Fetih Altın Çağ hileleri hakkında

Oyundaki amacınız size verilen kaleyi geliştirip güç arttırmak. Güç arttırarak diğer oyuncularla rekabet etmek. Bunun en hızlı yolu diğer oyunculardan güçlü olup onları yağmalamak. Bu sayede siz ilerlerken onları da geriletmiş oluyorsunuz. 
Kalenizin içindeki bir sürü binanın seviyesini arttırarak onların özelliklerini kullanıyorsunuz. Örneğin kışlada asker basıp çiftlikte ekmek elde ediyor, duvarları yükselterek daha iyi savunma yapmaya çalışıyorsunuz. Genel olarak gelişim bu şekilde. 

Youtube kanalıma abone ol

Bununla birlikte diğer oyuncular da aynı yolu izlediği için tek çareniz daha hızlı olmak. Zaten mobil strateji oyunlarında sıkıntı burada başlıyor. Bahsi geçen geçen sıkıntı ise para yatırma. Bir çok oyuncu para yatırdığı için daha hızlı gelişip sizin önünüze geçiyor ve sizden daha güçlü oluyor. Bu sebeple hırs yapan bazı oyuncular da para yatırıyor. Sonunda bu iş içinden çıkılmaz bir döngüye girdiğinde kazanan oyun yapımcısı oluyor. Oyunun diğer özelliklerine detaylı bakmayalım. Şimdi oyuncu yorumlarına geçelim.  Bir oyuna başlamak için en iyi rehber diğer oyuncuların yorumları olacaktır. 

Fetih Altın Çağ oyuncu yprumları

Oyuncuların en genel şikayetleri para tuzağı olduğu yönünde. Oyundaki tek amacın oyuna para yatırmak bu sayede gelişmek olduğunu söyleyenler hat safhada. 
Fetih Altın Çağ oyuncu yorumu
Oyunun para üzerine kurulması, oyuncuları birbiriyle rekabet için sokup, bunu alevlendirip daha fazla para harcaması manasına geliyor. Parayla gelişen oyuncular diğerlerini hızlı bir şekilde geçince diğer oyuncular da para harcamak zorunda kalıyor. 
Fetih Altın Çağ arap egemenliği
Oyun hakkında en sık duyacağınız bir diğer yorum da Araplarla rekabet edemeyeceğiniz. Ülkemizde dolar kuru yükselince bu tür oyunlara verdiğiniz para da artıyor. Lakin diğer ülkelerde durum farklı. Paketler her zaman daha ucuz. Bu nedenle rekabet şansınız düşüyor. Arap oyunu olduğundan Arap üstünlüğü oluyor. Elbette yorumda pahalı olduğu anlamı da çıkıyor. 
Fetih Altın Çağ pahalı mı?
Parayla ilgili bir başka yorum. Oyunream#Dream pahalı. Bu yorumların çoğu bunun üzerine. Ayrıca küçük bir detay var. Görevlerin kalkması ya da görevlerde gelen hediyelerin azalması. Bununla ilgili sık sık yorum geliyor. Bazı oyunlar oyuncuya daha fazla para harcatmak içim verdiği hediyelerin değerini düşürüyor ki onunla gelişemesin, paket satın alsın. 
Fetih Altın Çağ oyun sizi para harcamaya itiyor
Oyunun size para harcatmaya ittiğini söyleyen onlarca yorumdan sadece bir tanesi. Oyun elbette para kazanmalı ama bunlar işi abartıyor. 
Fetih Altın Çağ oyun yönetimi oyuncuyla ilgileniyor mu?
Yaşanan sıkıntılar neticesinde oyun yönetiminden destek almanız çok zor. Bunu belirten bir yorum ve yine ödüllerin azaltıldığı konusu gündeme geliyor. 
Fetih Altın Çağ etkinlik ödülleri arttırıldı mı?
Ödüllerin azaltıldığı konusunda yorum yapan bir oyuncu yönetimden bir cevap almış. Gelin cevaba bir bakalım. 
Fetih Altın Çağ ödüllerin değeri neden azaltıldı
Utanmadan deniyor ki oyuncular çokça dilek ve güçlendirici sahibi oldular. Bu oyunun dengesini bozdu. Bu oyunun dengesini değil, gelir dengesini bozdu da ondan yapıldı bu değişiklik.
Oyunream#Dream para döküldü
Kısa özet. Abilere saldırmak için yakında sizden para isteyecekler deniyor. Oldukça vahim bir oyun politikası.

Fetih Altın Çağ hakkında iyi yorum yok mu? 

Elbette var. Oyunu sevenler yok değil. Ama o yorumlar, güzel oyun oynanır şeklinde basit. Oyuncuların neden bu oyunu bıraktığını size gösterebilirsek başlayıp başlamayacağınıza daha kolay karar verebilirsiniz. 
Olumsuz yorumların çoğu yukarıda yayınladığım gibi. Oyunun başında giriş ödülleri falan derken bir şey farkedilmiyor. Oyunu yarıldadığınız ve artık oyun yavaşlamaya başladığında para dökmenin vakti geliyor. 
Konuyu tartış.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir