AksiyonMMORPG

Rangers of Oblivion – Yeni Çıktı – #rpg #monsterhunter

Rangers of Oblivion, böyle bir oyun mobil platforma lazımdı. Bilgisayarlarda kendi kitlesini yaratmayı başaran Monster Hunter oyunları şimdi telefonlarınızda. Hem de öyle basit ve de dandik bir oyun değil. Üzerinde çalışılmış ve oynamayı hakeden ve oynayınca zevk veren türden. Türünden bahsetmişken Rangers of Oblivion ‘a giriş yapalım. Oyun için açık dünya deniyor ama değil. Oyun zindan tabanlı bir oyun. Yani bir görev aldığınız zaman o görev için başka bir alana ışınlanmanız geçiş yapmanız gerekiyor. Genel türü rpg olup içerisinde bolca aksiyon bulunur.

Canavarları avlayın

Rangers of Oblivion temelinde yaratık ablama bulunuyor. Bir birinden farklı bir sürü yaratık kendilerine özgü bir çok yetenekle sizleri bekliyor. Bunları dilerseniz yalnız dilerseniz takım kurarak kesmeniz mümkün. Oyun bu yönüyle Monster Hunter oyununa benzetiliyor.
Rangers of Oblivion

Silah çeşitleri

Oyunda sınıfımıza silahlarınız belirliyor. Kullanabileceğiniz şimdilik 6 adet silah var ve hepsi size birbirinden farklı ve kendine özgü yetenekler sunuyor.
  • GreateSword
  • Lance
  • Longbow
  • Twin Blades
  • Staff
  • Armored Gauntlets
Silahları ve diğer ekipmanları geliştirmek için oyunda yaratıklardan elde ettiklerinizi kullanıyor ve daha da güçlü olup daha da güçlü canavarları avlayabiliyorsunuz.
Rangers of Oblivion Monster Hunter

Grafik kalitesi

Rangers of Oblivion, grafik açısından oldukça iyi durumda. Genel olarak fantastik bir dünyaya sahip oyun grafiklerle ve çizimlerle bunu yansıtmayı başarmış. Rangers of Oblivion ‘da gece gündüz döngüsü dahil bir çok doğa ve hava olayını oyun içinde görmeniz mümkün olacak.

Ayrıca Bakınız / Iron Blade Oyun Tanıtımı

Oyun modları

Speed Hunt, Expedition, The Lost Isle gibi 10 adet farklı oyun modu Rangers of Oblivion ‘da sizleri bekliyor. Modların çeşitliliği oy n zevkini en üst düzeye çıkarmak için en etkili yöntemdir. Çünkü oyuncu sıkılmaz.
Rangers of Oblivion

Rangers of Oblivion diğer özellikler

Oyunda keşfetmenizi bekleyen bir sürü başka özellik de bulunuyor. Canavar avlamanın dışında, vahşi atları yakalayabilir, gizli hazineleri arayabilir, balık tutabilir ya da aşçılık kariyerinizde ilerleyebilirsiniz. Bunların yanında oyunda kostüm sistemi de bulunuyor. Görünüşünüzden sıkıldıysanız kostümünüzü değiştirebilir ve yeni bir görünüm kaanabilirsiniz.
Rangers of Oblivion

Rangers of Oblivion Oynanış videosu

Oyunu sizin için bir ilk bakış olarak kaydetmiştim. Girişini görmek bir kaç temel özelliğe bakmak isterseniz videomu izleyebilirsiniz. Bunun yanında diğer yeni oyun videoları ve bir çok oyunun videosunu da mobil oyun video kanalın RockNRogue ‘da bulmanız mümkün abone olun hiç bir videoyu kaçırmayın.

Mobil oyun video kanalı RockNRogue abone ol. 

Oyunun videosunu izleyin.

Rangers of Oblivion indir

Oyunu Google Play Store ve AppStore’dan indirmeniz ve ücretsiz oynamanız mümkün. Oyun içi satın alma imkanınız bulunuyor.

Google Play Store

AppStore

Rangers of Oblivion denediniz mi?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Nişancı Oyunu

Serious Sam: Siberian Mayhem Yeni Fragman ve Çıkış Tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir