Strateji

Clash Royale 4 Şubat 2019 Denge Güncellemesi

Sık sık kartlar arasında dengeleme yapan Clash Royale bu ayki güncellemeyi yayınladı. Bir kaç kartta önemli değişiklikler bulunuyor. Bunları sizlerle paylaşmak istedik;

Clash Royale denge güncellemesinde değişen kartlar

  • Silahşör: Yanlız takılan bu kartımızın hasarında tam %3 artış yapıldı. Bir çok destede yer bulacağından emin olabilirsiniz.
  • Üç Silahşör: Bu kartımızın mana değeri de 9’dan 10’a yükseltildi. Yani artık oynanması daha zor olacak. Bence sadece x3 mana etkinliklerinden başka çok sık göremeyeceğiniz kartlarda olacak. Bildiğiniz gibi oyundaki en çok toplanabilen mana 10.
  • Dondurma: Bu büyü kimi zaman çok etkili olabiliyor. Lakin şimdi biraz etkisi azaltılıyor. Verdiği hasar %6 düşürülürken yerde durma zamanı ise 5’ten 4’e düşürülüyor.
  • Top Arabası: Yürüyen top arabamız artık daha hızlı vuruyor. Atış hızı 1.3’ten 1.2’ye yükseltildi. Daha seri atış yapacak.
  • Şovalye: Oyunun en sağlam kartlarından birisi olan Şovalye’nin vuruş hasarı %2.5 arttı. Artık daha güçlü.
  • Dart Goblini: Bu minik ama etkili kartımız oyunun en seri vuran kartlarından birisiydi. İki vuruşu arası 0.65 saniye iken şimdi 0.7 saniye oldu.
  • Klon Büyüsü: Klon büyüsünde ilginç bir değişiklik var. Kullandığınız zaman artık klonlar asıl kartın arkasından çıkacak.

Son denge güncellemesi bu kadar. Bu güncelleme yayınlandı. Oyuna girerken güncelleme yap uyarısını alacaksınız. Güncellemeden sonra değişiklikleri görebilirsiniz. Yeni desteleri hazır edin.

clash royale denge güncellemesi 4 şubat 2019

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Basın BülteniStrateji

Rise of Kingdoms Osmanlı Saldırı Gücü Neleri Değiştiriyor?

GüncellemeStrateji

Clash Royale Güncellendi! Nisan 2019 Büyük Güncelleme Detayları

Nasıl YapılırStrateji

Supercell'in Yeni Bağlantı Seçeneği: Supercell ID

GüncellemeStrateji

Clash of Kings v4.29.0 Güncellemesinde Bizleri Neler Bekliyor?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir