GüncellemeYarış Oyunları

Asphalt 9’a Lamborghini Özel Güncellemesi

Lamborghini’nin son model yeni arabası için Asphalt 9 Legends yakın zaman önce bir güncelleme aldı. Güncelleme için arabayı ilk deneyenlerden birisi olan şeklinde açıklama yapılıyor. Lasmanla birlikte aynı anda araba oyuna eklendi. LAMBORGHINI Huracán EVO Spyder araba dünyanıne n lüks spor arabalarından birisi. Bu yazıda güncelleme detaylarını ve arabayla ilgili detayları vermek istiyorum. LAMBORGHINI Huracán EVO Spyder için hız makinesi şeklinde yorum yapılıyor. Asphalt 9 oyununun en yeni ve en özel modellerinden biri olacağı kesin.

LAMBORGHINI Huracán EVO Spyder etkinliği

Etkinlik için güncelleme yapıldı. Bu güncellemeyle birlikte LAMBORGHINI Huracán EVO Spyder ‘ı ilk kullananlardan biri olabileceksiniz. Oyuna araba eklendi ve denemek için sizleri bekliyor. Dünyanın en iyi mobil yarış oyunlarından birisi olan Asphalt 9, oyuna eklediği özel arabalarla oyuncuların dikkatini üzerine çekiyor. Asphalt 9 ayrıca bilgisayardan da oynanabiliyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

LAMBORGHINI Huracán EVO Spyder

Dünya lansmanıyla birlikte arabayı ilk kez görecek olanlar ayrıca Asphalt 9 oyuncuları oldu. Gerçeğe en yakın çizimleri oyunculara sunan Gameloft ayrıca arabanın istatistiklerini de oyuna yansıtmak konusunda başarılı. İşte oyuna eklenen o mükemmel araba LAMBORGHINI Huracán EVO Spyder…

Resimlerden birisi Asphalt 9 içinden. Sizce hangisi?

Gameloft’un son zamanlardaki sıkıntısı

Gameloft, dünyanın en büyük mobil oyun şirketlerinden birisi. Bir sürü ücretli ve ücretsiz mobil oyunlara sahip ama son zamanlarda bir sıkıntı yaşıyor. Oyuncuların bir çok şikayeti de var. İşini iyi yapan şirket bazı alanlarda eksik kalıyor. Örneğin eski bir oyun hesabınıza erişemiyorsunuz. Bütün oyunları için geçerli bir durum. Belli bir süre oyunu bıraktıysanız Google Play’e veya başka bir yere yedeklemiş olsanız bile geri almanız mümkün olmayabiliyor. Açılan yardım biletlerine dönüş yapılmıyor. Ayrıca bu konuya da Asphalt 9 üzerinden devam edelim, hile şikayetleri var. Asphalt 9’da hilenin oldukça arttığınız Google Play yorumlarından ileten oyuncuların sayısı oldukça artmış. Herkes ortak fikirde ve Gameloft hilecilere önlem almıyor veya alamıyor. Bakalım bu işin sonu nereye gidecek.

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
HaberYarış Oyunları

Eski Forza Horizon geliştiricilerine göre yeni oyunlarına aşık olacaksınız

Gran Turismo 7HaberYarış Oyunları

Gran Turismo 7 Güncellemesiyle Gelen Yeniliklere Göz Atın

RehberYarış Oyunları

The Crew: Motorfest - Araba Alıp Satmak

Yarış Oyunları

MotoGP 23'ün yeni duyuru fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi belli oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Durango: Wild Lands Monster Hunter Oyunu Android’de