GüncellemeRol Oyunu

Lineage 2 Revolution Agathion Sistemi Nedir?

Lineage 2 Revolution ‘a yeni içerikler eklendi bunlardan en önemlisi Agathion sistemi olarak dikkat çekiyor. Kahramanınızın doğrudan gücünü arttıracak bu yeni içerik hakkında sizlere detaylı bilgi vereceğim. Agathion sistemi küçük kahramanlar şeklinde karşımıza çıkıyor ve bize güç veriyorlar. Ama savaşa girmediklerini bir nevi buff verdiklerini söylemek lazım. Bir çok oyunda yardımcılar savaşa dahil olurken size can basabiliyor ya da düşmana hasar veriyor ama Agathion sistemi aynı şekilde işlemiyor. Gelin biraz detaya inelim daha sonra da gelen bir kaç farklı özelliği de yazımızı sonuna ekleyelim.

Agathion Sistemi Nedir ?

Lineage 2 Revolution oyununa yeni eklenen Agathion sistemi 15. Seviyede açılıyor. Oyuna Agathion sistemi dahilinde 4 yardımcı eklendi. İsimleri şu şekilde Cingöz, Küçük Melek, Yıldız Fare, Jiangshi Bunlardan edildikten sonra savaşa yardım etmeselerde sizleri güçlemdirerek katkıda bulunuyorlar.

Lineage 2 Revolution Agathion Sistemi

Sabit bir minimum özelliğe sahip bu yardımcılar, örneğin HP değerinizi yükseltebiliyor. Tıpkı kıyafetten gelen özellik gibi. Ama tek fark bunların daha üst seviyesi bulunmuyor. Değerleri sabit ama sizin tarafınızdan arttırılabiliyor. Yani geliştirilebilirler. Geliştirmek için Agathion menüsümdem kuvvetlendirme kısmına ilerleyin. Derece yükseltme kuralı şu şekilde işler, daha yüksek dereceli Agathion etkisinin yerini alır ve eskisi de güçlendirme eşyasını dönüşür.

Bununla birlikte Agathionlar tılsım kullanabilirler. 6 adet tılsım yuvası doldurulmayı bekliyor. Bu işlem yardımcınızı dolayısıyla sizi daha da güçlü hale getiriyor. Ayrıca sistemde aynı derece ve tılsıma sahip Agathion birleştirme özelliği de var.

Yeni düşman yeni strateji Marlox’u yen

Baş düşman Marlox sizi tehdit ediyor. İlginç bir taktığı olan bu düşman İblis Totemleri çağırıyor. Bu totemlerin derhal yok edilmesi gerekiyor. Yoksa Marlox buff kazanıyor ve yok edilmesi daha zor hale geliyor.

Maksimum seviye 360 oldu

Lineage 2 Revolution maksimum seviyesi 320 olarak belirlemişti. Şimdi oyuna eklenen Schuttgart isimli bölge düşmanları oldukça güçlü olduğundan oyuncuların seviyesinin de artmasına karar verilmiş. Bu nedenle 320 olan son seviye 360 olarak değiştirilmiş. Yeni bölge Schuttgart ‘a gidin ve seviyenizi yükseltin. Seviyeniz yükseldikçe düşmanlara daha kolay baş edebilirsiniz.

Lineage 2 Revolution hakkında

Oyun uzun zamandır hayatımızda Ve ilk etapta oldukça ilgi görse de daha sonradan benzer ve belki daha iyi örneklerinin çıkması ilgiyi biraz azalttı. Yine de kendine özgü özellikleri olan bir mmorpg oyunu olmasıyla ve ayrıca PC den gelen hayran kitlesi sayesinde hala ilgi gördüğü doğrudur. Oynaması ücretsiz olan oyunu Android, iOS ve Bluestacks gibi PC uygulamalarıyla PC’den oynayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact C ve D Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact A Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile v0.12.0 Beta Sürüm Notları