MMORPG

Gamevil Talion Oyunu Batıya Açılıyor

Gamevil’in SEA yani Güney Doğu Asya’da oldukça popüler ve kalabalık olan rol oyunu Talion Batı’ya açılıyor. Ülkemiz içinde yakın zaman içinde kullanılabilir olacak mobil mmorpg, Talion şu an Google Play üzerinden ön kayıt aşamasında bulunuyor. Grafikleriyle dikkat çeken oyun için iyi bir telefona ihtiyacınız olacak gibi görünüyor. Talion, hem PvP hem de PvE içerikleri bakımından oldukça zengin bir mobil oyun olmasının yanında ayrıca RvR yani çok kalabalık (Guild Savaşları gibi) savaşları içinde barındırması sebebiyle oldukça popüler.

Detaylı karakter yaratma ekranı

Bir çok oyunun önem verdiği karakter yaratma ekranı Gamevil’in Talion mobil mmorpg oyununda da oldukça göz doyurucu durumda. Detaylı bir karakter yaratma ekranı olsun diyenler için diğer oyunların eksikliğini giderecektir. Yüz şekilleri, saç sitilleri ve renklerin alternatifleri oldukça fazla. Bununla birlikte kostüm sisteminin bulunduğu oyunda görünüşü değiştirmek için bir çok farklı alternatiften de yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Monkey King: Havoc in Heaven Android / iOS

talion karakter yaratma ekranı

Devasa PvP savaşları ve modlar

Oyunda en dikkat çekici özellik PvP savaş modları. RvR yani devasa PvP savaşlar iki taraf arasında geçiyor ve çok kanlı son buluyor. PC’de bu tür bir PvP deneyimi sunan çok az oyun olduğunu da eklemek gerekiyor. Telefonda nasıl çalışıyor görmek lazım. Talion mobil mmorpg oyununda bulunan PvP modlarından bazıları Occupy, Raid, Team Battle şeklinde sıralanabilir.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

talion pvp

Açık dünyayı keşfet

PvP bana göre değil diyorsan, senin için de farklı bir alternatif var. Görevden göreve koşabilir ve açık dünyayı keşfedebilirsin. Bir çoğu bunu sıkıcı bulsa da açık dünya harita sunan çok sayıda mobil oyun olmadığını hatırlatmak isterim. Oldukça geniş bir dünyada ne yapacağın sana kalmış durumda.

Ayrıca Bakınız:   Dungeon Hunter 5 Güncellendi 31. Güncelleme Detayları

talion açık dünya

Talion Hakkında

Genel olarak oyun açık dünya mobil mmorpg oyunu, pvp ve pve içeriği sunuyor. Grafik kalitesi standartların oldukça üstünde bu açıdan telefonunuzun donanımı iyi olmalı. Bilgisayardan da oynanabiliyor. Oyunu incelerken oyun videolarını gördüm. Oyun hali hazırda farklı bir dilde Asya’da oynanabilir durumda. İngilizce versiyonu ve batı sunucuları yakın zaman içinde açılacak. Açıldığı an hemen indirmek isterseniz Google Play sayfasından ön kayıt olabilirsiniz. Sizler için oyunun oynanış videosunu en popüler olanlardan bir tanesini en başta, resmi fragmanı ise hemen altta yayınlıyorum.

Gamevil Talion Oyunu Batıya Açılıyor
Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
MMORPGRehber

Era of Legends Rehber

Basın BülteniMMORPGPC

Shai İçin Ön Kayıt Başladı! Black Desert Online Haberleri [Basın Bülteni]

Basın BülteniMMORPG

MOBİL MMORPG’NİN yeni evreni MIA Online [Basın Bülteni]

MMORPG

Black Desert Mobile Sonunda Batıya Geliyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

0 Yorum

  • Pingback: Google Play'de Yayınlanmayı Bekleyen Ama Şimdi Oynayabileceğiniz Oyunlar - Mobil Oyun Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Full Metal Monsters Android / iOS Mobil Oyun