AksiyonRol Oyunu

Nonstop Knight 2 Ön Kayıt Aşamasında

İlginç tarzıyla dikkat çeken basit oyunlardan Nonstop Knight’ın ikinci oyunu yakın zaman içinde telefonlarımızda olacak. Oyundan kısaca bahsetmeden önce ikinci oyunun ilkinin üzerine oldukça fazla şey koyduğunu söylemek gerek. Nonstop Knight oyunu dik ekran oynanan ve karakterin otomatik ilerlediği ama yetenekleriniz siz kullandığınız bir aksiyon rol oyunu. Zindanlarda gezinerek yaratıkları kesiyor ve para toplayarak eşyalarınızı ve yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz. Oyunun en ilginç tarafı ise siz oynamazken dahi offline olarak karakterinizin kendi kendine oynaması. Telefondan çıksanız oyunu kaparsanız bile oyun kendi sunucusu üzerinde oynamaya devam ediyor. Zaten ismi de buradan geliyor. “Durmayan Şovalye”… İkinci oyunda bizi ne gibi farklar bekliyor bir görelim.

Nonstop Knight 2 farklı özellikler

  • Kıyafetler ve eşyalar geliştiriliyor. Eşya setleri oyuna ekleniyor. Artık setlerle daha etkili bir kahraman yaratabileceksiniz.
  • Kahramana daha fazla eşya takabileceksiniz. Nonstop Knight 2’de bütün kıyafetler şu şekilde; kask, eldiven, göğüs zırhı, bot ve pelerin veya kalkan kullanılabilir durumda.
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin
  • Artık hem uzak dövüş hem de yakın dövüş silahları kullanmak mümkün.
  • Beceriler değişmiş. Ateş ve buz becerileri şeklinde ikiye ayrılmış. İlginç görülüyor.

 

  • Badlands isminde yeni bir mod oyuna eklenmiş. Bununla birlikte diğer modlar, Gece, Kaynak Çiftlikleri, Hayatta Kalma, Paranormal ve Eşlik Eden
  • Nonstop Knight 2’de arkadaşlarınla beraber co-op savaşlar yapabilirsin.

Oyuna ön kayıt olmak için hemen alt kısımda bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz. Oyunun çıkış tarihiyle ilgili net bir bilgi olmamakla birlikte çok fazla uzun süre bizi bekletmeyeceğini düşünüyorum.

Google Play

Bunun gibi haberleri anında almak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyadan Takip Et

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Earth Duyuruldu – Sanal Gerçeklik Minecraft Oyunu