AksiyonRol Oyunu

Nonstop Knight 2 Ön Kayıt Aşamasında

İlginç tarzıyla dikkat çeken basit oyunlardan Nonstop Knight’ın ikinci oyunu yakın zaman içinde telefonlarımızda olacak. Oyundan kısaca bahsetmeden önce ikinci oyunun ilkinin üzerine oldukça fazla şey koyduğunu söylemek gerek. Nonstop Knight oyunu dik ekran oynanan ve karakterin otomatik ilerlediği ama yetenekleriniz siz kullandığınız bir aksiyon rol oyunu. Zindanlarda gezinerek yaratıkları kesiyor ve para toplayarak eşyalarınızı ve yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz. Oyunun en ilginç tarafı ise siz oynamazken dahi offline olarak karakterinizin kendi kendine oynaması. Telefondan çıksanız oyunu kaparsanız bile oyun kendi sunucusu üzerinde oynamaya devam ediyor. Zaten ismi de buradan geliyor. “Durmayan Şovalye”… İkinci oyunda bizi ne gibi farklar bekliyor bir görelim.

Ayrıca Bakınız:   MSI Android Emülatorünü Yayınladı

Nonstop Knight 2 farklı özellikler

  • Kıyafetler ve eşyalar geliştiriliyor. Eşya setleri oyuna ekleniyor. Artık setlerle daha etkili bir kahraman yaratabileceksiniz.
  • Kahramana daha fazla eşya takabileceksiniz. Nonstop Knight 2’de bütün kıyafetler şu şekilde; kask, eldiven, göğüs zırhı, bot ve pelerin veya kalkan kullanılabilir durumda.
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin
  • Artık hem uzak dövüş hem de yakın dövüş silahları kullanmak mümkün.
  • Beceriler değişmiş. Ateş ve buz becerileri şeklinde ikiye ayrılmış. İlginç görülüyor.

 

  • Badlands isminde yeni bir mod oyuna eklenmiş. Bununla birlikte diğer modlar, Gece, Kaynak Çiftlikleri, Hayatta Kalma, Paranormal ve Eşlik Eden
  • Nonstop Knight 2’de arkadaşlarınla beraber co-op savaşlar yapabilirsin.

Oyuna ön kayıt olmak için hemen alt kısımda bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz. Oyunun çıkış tarihiyle ilgili net bir bilgi olmamakla birlikte çok fazla uzun süre bizi bekletmeyeceğini düşünüyorum.

Ayrıca Bakınız:   Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

Google Play

Bunun gibi haberleri anında almak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyadan Takip Et

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonYarış Oyunları

Mario Kart Tour Yeni Etkinlikle Yeni Bir Karakter Kazanıyor

Rol Oyunu

Spiritwish, Nexon'un Yeni Oyunu

PCRol Oyunu

Red Dead Redemption 2 PC Sistem Gereksinimleri

RehberRol Oyunu

Raid: Shadow Legends Buff / Debuff Rehberi

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Minecraft Earth Duyuruldu – Sanal Gerçeklik Minecraft Oyunu