Bulmaca

Disney Prenses Sihirli Macera Mobil Bulmaca Oyunu

Gameloft’tan çocuklar için rengarenk bir bulmaca oyunu geliyor. Google Play’de ön kayıt aşamasına giren oyunun yakın zaman içinde oynanabilir hale gelmesi söz konusu.

Çocuklar için renk eşleştirme oyunu

Bir çok kişinin evindeki telefonların çocukların kontrolünde olduğu biliniyor. Maalesef durum bu. 45 yaşındaki adamın YouTube hesabının geçmişine baktığınız zaman bir sürü çocuk videosu izlendiğini görmek mümkün. Bu sebeple şirketler duruma el atarak bu işten fayda sağlamaya çalışıyor. Siz çocuklarınıza telefon almazsanız bile onlar nasıl olsa telefonlarınıza hakim mantığıyla haraket eden Gameloft yeni renk eşleştirme oyunuyla karşınızda.

Disney Prenses Sihirli Macera

Oyun son zamanlarda çıkan renk eşleştirme oyunlarıyla tamamen aynı mantığa sahip. İlk olarak size bir görev veriliyor. Örneğin bu oyunda sarayı mahvolan prensesin sarayını düzenlemenin gerekiyor. Siz bulmaca arı başarılı bir şekilde çözdükçe herşey normale dönüyor.

Gameloft’un bu işte oldukça iyi olduğunu söylemek lazım. Ayrıca videoya bakarak oyunu daha iyi anlamanız mümkün. Bununla birlikte Google Play bağlantısından da ön kayıt olabilirsiniz

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
BulmacaMacera

Sherlock Holmes: Chapter One İncelemeleri Oldukça Olumlu

Haber

Rust: Harbor Bulmaca Rehberi

BulmacaRehber

Kelime Savaşı Arkadaş Ekleme

Bulmaca

Yeni Bulmaca Oyunu Railway Canyon 13 Temmuz'da Yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Perfect World Mobile Sınıf Rehberi