Rol Oyunu

Spiritwish, Nexon’un Yeni Oyunu

Mobil oyun dünyasına Nexon tarafından bir oyun daha ekleniyor. Şirket yaptığı açıklamada Spiritwish isimli oyunun ön kayıt aşaması için hazır olduğunu duyurdu ve ardından mobil platformlar için oyun ön kayıt toplamaya başladı.

Hikaye gereği Spiritwish ‘de kahraman takımınızı kuruyorsunuz ve topraklarınızı tehdit eden kötülüklere karşı bazı eski eserleri korumak ve elde etmek için görevler yapıyorsunuz.

Kahraman takımınız 3 kahramandan oluşuyor. İşin iyi yanı her biri farklı yeteneklere donatılmış. Bu oyun zevkini arttıracak çeşitliliği sağlıyor. Çeşitlilik sayesinde de farklı stratejiler üretmeniz mümkün oluyor.

Spiritwish mmorpg

Tıpkı diğer mmorpg oyunlarında olduğu gibi çok oyunculu modlar bulunuyor. Şimdilik pvp modundan bahsedilmese de co-op yani diğer oyuncularla takım kurup ayrıca boss savaşlarına girebiliyorsunuz. Bütün savaşlarda otomatik savaş modunun olduğunu da eklemek gerekiyor.

Spiritwish mobil mmorpg çıkış tarihine bakacak olursak Ekim ayının ortası işaret edilse de oyunun yemi çıktığını düşünürsek biraz gecikme yaşanabilir. Ön kayıt olmak için kaynak zayfasınk ziyaret edin.

Kaynak: Google Play Spiritwish

İngilizce: Pocket Gamer

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
BiomutantRehber

Biomutant: Mutations Hakkında Bilmeniz Gerekenler

BiomutantRehber

Biomutant'ta En İyi Two-Handed Crush Silahı

BiomutantRehber

Biomutant'ın Saboteur'u İçin En İyi Buildi Açıklıyoruz

BiomutantRehber

Biomutant Başlangıç Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PlayStation 5 Çıkış Tarihi Resmileşti