Rol Oyunu

Spiritwish, Nexon’un Yeni Oyunu

Mobil oyun dünyasına Nexon tarafından bir oyun daha ekleniyor. Şirket yaptığı açıklamada Spiritwish isimli oyunun ön kayıt aşaması için hazır olduğunu duyurdu ve ardından mobil platformlar için oyun ön kayıt toplamaya başladı.

Hikaye gereği Spiritwish ‘de kahraman takımınızı kuruyorsunuz ve topraklarınızı tehdit eden kötülüklere karşı bazı eski eserleri korumak ve elde etmek için görevler yapıyorsunuz.

Kahraman takımınız 3 kahramandan oluşuyor. İşin iyi yanı her biri farklı yeteneklere donatılmış. Bu oyun zevkini arttıracak çeşitliliği sağlıyor. Çeşitlilik sayesinde de farklı stratejiler üretmeniz mümkün oluyor.

Spiritwish mmorpg

Tıpkı diğer mmorpg oyunlarında olduğu gibi çok oyunculu modlar bulunuyor. Şimdilik pvp modundan bahsedilmese de co-op yani diğer oyuncularla takım kurup ayrıca boss savaşlarına girebiliyorsunuz. Bütün savaşlarda otomatik savaş modunun olduğunu da eklemek gerekiyor.

Ayrıca Bakınız:   Game of Thrones: Beyond The Wall Çıkış Tarihi Duyuruldu

Spiritwish mobil mmorpg çıkış tarihine bakacak olursak Ekim ayının ortası işaret edilse de oyunun yemi çıktığını düşünürsek biraz gecikme yaşanabilir. Ön kayıt olmak için kaynak zayfasınk ziyaret edin.

Kaynak: Google Play Spiritwish

İngilizce: Pocket Gamer

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı Oyunu

Doom Eternal'ın İlk Campaign Genişleme Paketi Duyuruldu

AksiyonMacera

Ghost of Tsushima'nın Yeni Yaması, Oyuna Yeni Zorluk Seviyesi Ekliyor

RehberRol Oyunu

Ghost of Tsushima: Mutlaka Kullanmanız Gereken Beceri Ve Yetenekler Rehberi

RehberRol Oyunu

Ghost of Tsushima'da Oyuncuların Gözden Kaçırabileceği Eşyalar Var Mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PlayStation 5 Çıkış Tarihi Resmileşti