Moba

Marvel Super War Moba Oyunu Ön Kayıt Topluyor

Daha önce videolarını da yayınladığımız Marvel karakterleriyle moba yapabildiğiniz Marvel Super War ön kayıt toplama başladı.

Geliştirici Netease’den yapılan açıklamaya göre oyun 19 Aralık’ta çıkışını yapacak. Uzun süredir uzakdoğu pazarında denenen oyun bir kaç gün içinde resmen çıkıyor.

Türkiye’den erişim yok

Marvel Super War için ön kayıt sayfasına gittiğimiz zaman ise ülkenizde kullanılamıyor uyarısını alıyoruz. Bu kadar değerli olacağını düşündüğümüz oyunun ülkemizden erişilememesi oldukça üzücü.

Bunun yanında Avrupa sunucusu olmayacaksa Marvel Super War zaten oynanmaz çünkü ping değerleri yüksek olunca çileden başka bir şey hissetmiyorsunuz.

Bildiğiniz gibi Arena of Valor DC karakterlerini oyuna getirmiş ve karakterler oldukça ilgi çekmişti. Marvel kahramanlarıyla moba da oldukça ilgi çekecektir.

Ayrıca Bakınız:   Riot Games Anime Dizisi Hazırlıyor

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunNişancı Oyunu

Hayranların En Çok Sevdiği COD Haritası Highrise COD Mobile'a Geliyor

Uzay Temalı Oyunlar

Stellaris: Galaxy Command Android ve iOS İçin Çıktı

Moba

Ünlü Moba Smite'a Avatarlar Aang, Zuko ve Korra Dahil Oluyor

Moba

League of Legends, Bir Sonraki Sezon İçin Yeni Bir Market Hazırlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir