Moba

Marvel Super War Moba Oyunu Ön Kayıt Topluyor

Daha önce videolarını da yayınladığımız Marvel karakterleriyle moba yapabildiğiniz Marvel Super War ön kayıt toplama başladı.

Geliştirici Netease’den yapılan açıklamaya göre oyun 19 Aralık’ta çıkışını yapacak. Uzun süredir uzakdoğu pazarında denenen oyun bir kaç gün içinde resmen çıkıyor.

Türkiye’den erişim yok

Marvel Super War için ön kayıt sayfasına gittiğimiz zaman ise ülkenizde kullanılamıyor uyarısını alıyoruz. Bu kadar değerli olacağını düşündüğümüz oyunun ülkemizden erişilememesi oldukça üzücü.

Bunun yanında Avrupa sunucusu olmayacaksa Marvel Super War zaten oynanmaz çünkü ping değerleri yüksek olunca çileden başka bir şey hissetmiyorsunuz.

Bildiğiniz gibi Arena of Valor DC karakterlerini oyuna getirmiş ve karakterler oldukça ilgi çekmişti. Marvel kahramanlarıyla moba da oldukça ilgi çekecektir.

Ayrıca Bakınız:   Tank Raid Online Mini Moba Oyunu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleMobaRol Oyunu

Hunter's Arena: Legends, BattleRoyale-MOBA-RPG Türündeki Oyun Testlere Başlıyor

MobaNasıl Yapılır

Mobile Legends MS Sorunu Çözümü

MobaPC

League of Legends Forumları Önümüzdeki Hafta Kapanıyor

MobaStrateji

Magic: ManaStrike Yeni Kartların ve Planeswalkersların Olduğu İlk Güncellemesini Aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir