Moba

Marvel Super War Moba Oyunu Ön Kayıt Topluyor

Daha önce videolarını da yayınladığımız Marvel karakterleriyle moba yapabildiğiniz Marvel Super War ön kayıt toplama başladı.

Geliştirici Netease’den yapılan açıklamaya göre oyun 19 Aralık’ta çıkışını yapacak. Uzun süredir uzakdoğu pazarında denenen oyun bir kaç gün içinde resmen çıkıyor.

Türkiye’den erişim yok

Marvel Super War için ön kayıt sayfasına gittiğimiz zaman ise ülkenizde kullanılamıyor uyarısını alıyoruz. Bu kadar değerli olacağını düşündüğümüz oyunun ülkemizden erişilememesi oldukça üzücü.

Bunun yanında Avrupa sunucusu olmayacaksa Marvel Super War zaten oynanmaz çünkü ping değerleri yüksek olunca çileden başka bir şey hissetmiyorsunuz.

Bildiğiniz gibi Arena of Valor DC karakterlerini oyuna getirmiş ve karakterler oldukça ilgi çekmişti. Marvel kahramanlarıyla moba da oldukça ilgi çekecektir.

Ayrıca Bakınız:   Arena of Valor 10 Ekim 16 Ekim Ücretsiz Kahramanlar

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GüncellemeMoba

Yeni Karakterler, Yeni Oyun Modu ve Korsan Teması - Brawl Stars Yeni Güncelleme

Moba

Riot Games Anime Dizisi Hazırlıyor

Moba

Extraordinary Ones / Netease'den Yeni Mobil Moba

Basın BülteniMoba

Mobile Legends'tan 250 Bin Dolarlık Turnuva

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir