Moba

Riot Games Anime Dizisi Hazırlıyor

Bir çok projesiyle 2019 bitmeden seneye damgasını vurmayı başaran League of Legends yayıncısı Riot Games şimdi de Anime üzerinde çalıştığını ve bu projedeki amaçlarını açıkladı. Anime türü dizi dünyada bir çok takipçisi olan bir tür olarak biliniyor.

Arcane anime üzerinde çalışılıyor

Kurucu ortaklardan Marc Merrill konuyla ilgili açıklama yaptı. Bu projeyle yalnızca oyunun fanlarına ulaşmayı hedeflemediklerini vurgulayan Merrill, Daha fazla insana erişerek hem popülerliklerini arttırmak hem de oyunlara karşı olan ön yargıyı kırmak istediklerini belirtti. Günümüzde insanlar tarafından kısıtlı bir itibarın oyun endüstrisine verildiğini ekleyen Marc, bunun daha da artması gerektiğini düşünüyor. Bu nedenle Arcane isimli anime dizi serisini yakın zamanda hayata geçireceklerini belirtiyor.

League of Legends karakterlerinin hayatı işlenecek

Oyunda kısıtlı da olsa kahramanlara ilgili bilgi veriliyor. Ya daha detaylı bilgi alabilseydiniz? Daha iyi olmaz mıydı. Anime serisinde bütün kahramanların hayatlarına ve vadiye nasıl indirklerine dikkat çekilecek. Oldukça ilgi görecek bu seride ilk önce Jinx ve Vi işlenecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Moba

League of Legends, LOL, Siyah Ekran

Moba

Riot Games, League of Legends'ta Savaşı Yavaşlatmak İstiyor

MMORPG

Riot Games, League of Legends MMO'nun gerçekten yayınlanacağını garanti etmiyor

Liste

Oyundan Uyarlanmış Tv Dizileri (Açıklananların Hepsi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.