Rol Oyunu

She Sees Red / İnteraktif Gerilim Oyunu

Hikaye temalı oyun hayranı mısınız? O halde bu oyuna bayılacaksınız. She Sees Red kitap okumayı ya da film izlemeyi sevenleri de ilgilendiriyor çünkü işlenen hikayeye sizi çekiyor ve kendinizi bir cinayeti aydınlatmaya çalışırken buluyorsunuz. Bir gece kulübünde katliam yapılıyor ve bir dedektif olarak olayı çözmek size düşüyor.

Hikaye temalı oyunların en iyi yanı tahmin edeceğiniz üzere birden fazla ve farklı sonlara sahip olması ki bu sayede sizi oyunun içine çekiyor.

Yaşanan olaylara ve geldiğiniz dönüm noktalarında oyun tarzınıza göre seçtiğiniz cevaplar ve ilerlediğini yollar sizi muhtemel sonlarda birine götürüyor. Oyunda 4 farklı son var ve bütün bölümler farklı sonlara ulaşmak için tekrar oynanabiliyor.

Ayrıca Bakınız:   En Yeni Mobil Strateji Oyunları

She Sees Red oyunun bir başka dikkat çekici yanı sizi senaryoya kilitleyen kliplerin bulunması. Bu görsel kısım hikayeyi daha çok benimsemenize olanak tanıyacak.

Oyunun ücretli olduğunu söyleyince moraliniz bozulmasın çok pahalı sayılmaz.

She Sees Red - interaktif gerilim filmi
She Sees Red - interaktif gerilim filmi
Geliştirici: Rhinotales
Fiyat: ₺20,99
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehber

Call of Duty Mobile: Ücretsiz Petrol Elde Etme Rehberi

Mobil OyunStrateji

The Lord of the Rings: Rise to War Belirli Bölgeler İçin Beta Testine Başladı

Battle RoyaleMobil Oyun

Garena Free Fire, Vengeance Day etkinliklerini ve Gigantes Turnuvasını Yayınlandı

Mobil Oyun

Google Play Pass Amerika'nın Dışına Çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir