Moba

Arena of Valor Artık Rusya ve MENA Bölgelerinde iOS ve Android İçin Kullanılabilir

Arena of Valor, TiMi Studios’a göre 200 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahip olan oldukça popüler bir mobil moba oyundur. Bu etkileyici sayı oyunun 82 ülkede mevcut olmasıyla elde edildi ve şimdi Rusya, MENA bölgeleri ve Güney Asya’da oyun lansmanı ile 67 tane daha ülkeyi oyuna  eklediler.

Oyunun ilk lansmanından bu yana ne kadar iyi performans gösterdiği göz önüne alındığında, TiMi Studios’un oyunun erişim alanını yeni ülkelere genişletebilmesi şaşırtıcı değil. Arena of Valor sadece büyük bir oyuncu kitlesi biriktirmekle kalmadı, aynı zamanda 40 milyon saatten fazla hayranlar tarafından izlenme süresiyle lider bir mobil esport haline geldi.

Bununla birlikte, Doğu’da, özellikle Çin’de her zaman daha popüler bir oyun olarak karşımıza çıktı, bu yüzden Arena of Valor’a aşina değilseniz, League of Legends kalıbında bir MOBA olduğunu belirelim. 5 kişilik iki takım savaşacak ve bir tanesinin üssü yok edilene kadar birbirlerinin kulelerini yok edecekler.

67 yeni bölge ve ülkenin erişmesine izin veren yeni sunucularla Arena of Valor, dünyanın dört bir yanındaki MOBA hayranlarının kullanımına sunulacak. MENA bölgesinde yaşıyorsanız, TiMi yeni Rus hayranları için bir VK kanalı oluştururken oyuncuların katılabileceği bir Facebook sayfası da oluşturdu.

Arena of Valor’u App Store ve Google Play‘de bulabilirsiniz. Uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyundur.

‎Arena of Valor
‎Arena of Valor
Geliştirici: Level Infinite
Fiyat: Ücretsiz+
Arena of Valor: Yeni Çağ
Arena of Valor: Yeni Çağ
Geliştirici: Level Infinite
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends: Arena 2v2v2v2 Modu Sıralama Sistemi Açıklaması

League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

Moba

Heroes Evolved, 6. yıldönümünde oyuna eklediği içerikler

League of LegendsMobaRehber

Wild Rift siyah ekran sorunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Clash Royale Hayranları NFL Clash’a da Bir Göz Atmalı