AksiyonNişancı Oyunu

Crytek’e Göre Crysis Remastered, Orjinal Bir Oyun

Crytek, Crysis remaster’ın Warhead genişletmesini veya devam oyunu niteliğinde olmayacağını doğruladı. Orijinal Crysis, Warhead genişlemesi ile oyuncuların Prophet ve ana kahramanı Nomad’dan ayrılırken Psycho üzerinden ilerledi . Crysis Remastered’in açıklanmasıyla, bazı söylentiler bunun Warhead’i ve hatta belki de bir devam oyunu içereceğini öne sürdü, ancak Crytek şimdi tüm bu söylentileri yalanladı.

Inverse’e göre, bir Crytek temsilcisi onlara basit ama açık bir ifadeyle ulaştı: “Warhead” veya serideki diğer oyunları içermeyecek.”

İşte burada, Crysis Remastered, genişleme olmadan veya oyunun çok oyunculu özellikleri olmadan sadece temel oyunun tek oyunculu kampanyasını içerecek. Bu bir çok oyuncuyu üzebilir ama şunu belirtmekte fayda var, bu söylenenler resmi de olsa zaman içinde değişebilir ve ileride serinin diğer oyunları için veya yeni bir oyunla ilgili duyuru da yapılabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberValorant

Valorant: Hesap Seviyenizi Nasıl Gizlersiniz?

Crysis

Hitman 3 oyun direktörü Crysis 4 geliştirmesine liderlik etmek için Crytek'e katıldı

Halo Infinite

343 Industries'in Başka Bir Halo Projesi Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

Nişancı Oyunu

Yakında çıkması beklenen retro nişancı Selaco'dan yepyeni ekran görüntüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Shadow Arena Önümüzdeki Ay Erken Erişime Açılacak