AksiyonNişancı Oyunu

Crytek’e Göre Crysis Remastered, Orjinal Bir Oyun

Crytek, Crysis remaster’ın Warhead genişletmesini veya devam oyunu niteliğinde olmayacağını doğruladı. Orijinal Crysis, Warhead genişlemesi ile oyuncuların Prophet ve ana kahramanı Nomad’dan ayrılırken Psycho üzerinden ilerledi . Crysis Remastered’in açıklanmasıyla, bazı söylentiler bunun Warhead’i ve hatta belki de bir devam oyunu içereceğini öne sürdü, ancak Crytek şimdi tüm bu söylentileri yalanladı.

Inverse’e göre, bir Crytek temsilcisi onlara basit ama açık bir ifadeyle ulaştı: “Warhead” veya serideki diğer oyunları içermeyecek.”

İşte burada, Crysis Remastered, genişleme olmadan veya oyunun çok oyunculu özellikleri olmadan sadece temel oyunun tek oyunculu kampanyasını içerecek. Bu bir çok oyuncuyu üzebilir ama şunu belirtmekte fayda var, bu söylenenler resmi de olsa zaman içinde değişebilir ve ileride serinin diğer oyunları için veya yeni bir oyunla ilgili duyuru da yapılabilir.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehber

Valorant'ta Sur Verme Ve Karşılaşmayı Yeniden Kurma

AksiyonMacera

Crysis Remastered Epic Games'e Özel Olarak Yayınlanacak

Nişancı Oyunu

Call of Duty: Black Ops Cold War Onaylandı

Nişancı Oyunu

Doom Eternal'ın İlk Campaign Genişleme Paketi Duyuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Shadow Arena Önümüzdeki Ay Erken Erişime Açılacak