AksiyonMobil Oyun

Diablo: Immortal’la ilgili Olumsuz Yorumlara Blizzard Cevap Verdi

BlizzCon’da IGN ile konuşan Blizzard’dan Wyatt Cheng, topluluğun Diablo’ya verdiği Immortal’ın duyurusuyla birlikte oyunun önceki NetEase mobil oyununa sadece reskin yapıldığı yönündeki suçlamalara yanıt verdi.

Cheng, Blizzard’daki geliştiricilerin tüm platformlarda oyun oynadığını ve tadını çıkardığını açıkladı ve “Mobilin korkulacak bir kelime olması gerektiğini düşünmüyorum. Yeni bir Diablo oyunu yapmaya başladığımızda ve bunu yapmak için NetEase ile ortaklık yapma fırsatımız olduğunda teknoloji yeterliydi ve cep telefonlarımızın her zamankinden daha güçlü olduğu ve en üst düzey oyun deneyimlerini yaşatabildikleri bir teknoloji imkanı vardı ” şeklinde konuştu.

Cheng, Diablo: Immortal’ın aşağıdaki gibi diyerek bir tepki olabileceğini iddia etti: “En başından beri NetEase Games ile Diablo : Immortal’da her şeyi yaratmak için çalışıyoruz. Yanımızda sanatçılar var ve Diablo: Immortal’da Ortamlar, karakterler, beceriler, hikaye ile ilgili her şeyi yaratmak için bir ekip olarak birlikte çalışıyoruz.”

Konuyla ilgili süreç bakın nasıl karşımıza çıktı

BlizzCon açılış töreninde Blizzard, sadece iOS ve Android mobil cihazlar için yapılmış yepyeni bir Diablo oyunu Diablo: Immortal’ı duyurdu, ancak Diablo topluluğu bu tanıtıma son derece olumsuz tepki gösterdi.

diablo immortal

Sinematik gösterim fragmanı, YouTube’daki beğenilerden çok daha fazla beğenmeme sayısına sahip. Ek olarak, Reddit’te olumsuz yorumların fragmanlardan kaldırıldığına dair raporlar var. Tepki BlizzCon’da bizzat kendini gösterdi, bir katılımcı Diablo geliştiricilerine oyunun duyurusunun “sezon dışı 1 Nisan şakası” olup olmadığını sordu. Blizzard “Hayır, mobil cihazlarda tam teşekküllü bir Diablo deneyimi” diyerek yanıt verdi.

Birçok kişi, dalgalanmaların kaçınılmaz bir Diablo 4 duyurusu olduğunu varsaydı, ancak Blizzard birkaç hafta önce bu beklentiyi azaltmaya çalıştı. Üçüncü taraf stüdyo NetEase tarafından geliştirilen bir mobil Diablo oyununun neden serinin hayranlarının umduğu gibi olmadığını görmek kolaydır – ancak canlı bir panel sırasında kaba sorular sormak, bu hayal kırıklığını sevmekten daha az ifade etmek için neredeyse daha az yapıcı bir yöntemdir. bir video veya çevrimiçi olumsuz geribildirim bırakma.

Bazı platformlarda, Diablo: Immortal’ın, Endless of God adlı daha önce yayınlanmış bir NetEase mobil oyununun bir kopyası gibi göründüğünü paylaşıldı. Diablo: Immortal için Endless of God’ın reskin edilmiş hali eleştirileri yapıldı.

Diablo: Immortal yakın zaman içinde çıkacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Açık DünyaAksiyonRol Oyunu

Grand Theft Auto 6 Gelişmenin Son Aşamalarında. Rockstar Geliştiricileri Ofislere Dönüyor

AksiyonMaceraNişancı Oyunu

Guardians of the Galaxy Oyununda Co-op Modu Var Mı?

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade 2: Bannerlord Ordu Rehberi