Nişancı Oyunu

Serious Sam 4’ün Yeni Videosu Yeni Silahlar ve Düşmanlarla İlgili Bilgi Veriyor

#Croteam, nişancı oyunu #SeriousSam4 hakkında birçok yeni ayrıntı paylaştıkları bir geliştirme videosu yayınladı. Video, oyuncuların oyunda görecekleri bir dizi yeni düşman tasarımını ve bazı silahları ortaya görmesini sağlıyor.

Bu haftanın başlarında Croteam, popüler nişancı oyununun dördüncü büyük yeni üyesi olan Serious Sam 4: Planet Badass’ı resmen açıkladı. Beklendiği gibi, oyun çok sayıda yeni özellik ve eklemeyle oyuncuların ortalığı dağıtmasını sağlayacak.

Yukarıda izleyebileceğiniz en son geliştirme oyun güncelleme videosunda Croteam, bu eklemeler hakkında yeni detaylar paylaştı ve yeni düşman türleri, silahlar ve çok daha fazlasını sergiledi. Geliştiriciler yeni savaş senaryoları vaat ediyor ve Serious Sam 4’ün kolay bir oyun olmayacağını iddia ediyor. Selefi yavaş bir başlangıç ​​yaptığından, dördüncü oyunda amaç, mümkün olduğunca çok eylem ve katliamla çılgına dönmekti.

Bunun üzerine, geliştiriciler gelecekteki Serious Sam oyunları için gerekli olacak yeni düşman türlerinden bahsetti. Aşağıdaki ekran görüntüsünde bu canavarlıklardan birine göz atabilirsiniz.

Son fakat kesinlikle en az değil, Lejyon Sistemi Croteam’in “ekranda binlerce ve yüz binlerce düşmana” sahip olmasına izin verecek. Sistem, çok sayıda düşmanla doldurulacak belirli seviyelere sahip olan Serious Sam 4 için özel olarak geliştirilmiştir. Geliştiriciler aslında ekranda yaklaşık 10.000 düşman göstermeyi umuyordu, ancak sistem “çok daha fazlasına” izin veriyor.

Daha fazla oyun detayı için Croteam’in videosunu sayfanın başından ya da buradan kontrol edebilirsiniz. Serious Sam 4 PC ve Google Stadia için Ağustos 2020’yi piyasaya sürüyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Nişancı OyunuRehber

Battlefront 2 Fare İmleci Hatası Nasıl Düzeltilir?

Nişancı Oyunu

Payday 3 Oynanış Fragmanı Bu Yaz Yayınlanacak

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone Vault Konumları