Civilization 6RehberStrateji

Civilization 6’da Relic Nasıl Alınır?

#Civilization6 ‘daki Tapınakların Kalıntı yuvalarını doldurmak isteyen oyuncular, ihtiyaç duydukları tüm ayrıntıları bu #rehber de bulabilirler.

Civilization 6’da Dini Zafer peşinde koşan oyuncuların, şehirlerinin Kutsal Sitelerinde bir dizi Tapınak inşa etmek isteyeceklerdir. Bu dini binalar sadece ek iman, büyük peygamber noktaları ve vatandaşlar sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bir kalıntı yuvası da verirler. Ancak, bu slotları doldurmanın yolu her oyuncu için anlaşılır olmayabilir ve aslında bu kılavuzun amacı Civilization 6’da Relics’i nasıl alacağınızı detaylandırmaktır.

Uğraşmak için, Civilization 6’da relics almanın dört yolu vardır, bunlardan ilki Teolojik Savaş etrafında döner. Başlatılmamış olanlar için, Civ 6’daki Teolojik Savaş, standart yakın dövüş savaşına çok benzer şekilde işlev görür ve iki farklı Din’in ajanları birbirine bitişik olduğunda başlatılabilir. Kalıntılar yaratmak için gerekli olan özel ajanlar, Mont St. Michel Wonder’ı inşa etmekten gelen Şehit ünvanını alan Havarilerdir ve bu terfi edilen Havarilerden biri İlahiyat Savaşında ölürse bir Kalıntı üretilir.

Civilization 6’da Relics’i elde etmenin diğer üç yolu, oyuncuların yukarıda belirtilen yöntemle aynı şekilde kontrol edebilecekleri bir şey değil, yine de bilmenizde fayda var. Bunlar aşağıdaki gibidir:

  1. Bir Kabile Köyünü ziyaret ederek rastgele bir tane alın
  2. Emekli Büyük General Jeanne d’Arc
  3. Kandy Suzerain ile Doğal Mucizeyi Keşfedin

Civilization 6’da relics oluşturmak için farklı yöntemlerden ayrıntılı olarak bahsetmek, bu Büyük Eserler hakkında biraz daha bilgi vermek faydalı olabilir. Başlangıç ​​olarak, Relics, bir oyunun tamamı boyunca elde edilebilir. Yani toplamak için aceleci olmanız gerek yok ya da bu işi ön plana almanız şart değil. Ayrıca, Relics’in tipik olarak +4 İnanç ve +8 Turizm üretmesi dikkat çekicidir, ancak bir fan Polonya Jadwiga olarak oynuyorsa, Relics +4 Altın, +2 Kültür ve +2 İnanç üretecek ve eğer Kongolese oynuyorsa o zaman Relics +2 Gıda, +2 Üretim ve +4 Altın üretecek.

Bir Pantheon seçmekten bir Din kurmaya, Kalıntılar yaratmaya kadar, Civilization 6’daki bu sistem hakkında bilinmesi gereken çok şey var. Umarım bu rehber, Din’in potansiyel olarak kafa karıştırıcı bir yönünü aydınlatacak ve oyuncuların Tapınaklarından maksimum faydayı elde etmelerine yardımcı olacaktır.

Civilization 6, iOS, Linux, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için kullanılabilir

[ctu_ultimate_oxi id=”20″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Epic Games Store Mobil Cihazlar İçin Yayınlanacak