Modern WarfareWarzone

Call of Duty’nin Yeni Güncellemesi 200 Kişilik Modu Oyuna Ekliyor

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’un dördüncü sezonu, Activision’un Season Four: Reloaded adlı yeni güncellemesinin gelmesiyle İngiltere’deki Xbox One, PlayStation 4 ve PC’de karşımıza çıkıyor.

Buradaki büyük ek, Warzone için dört kişilik 50 takımın Battle Royale Quads’teki Verdansk boyunca dahil olmasını mümkün kılacak yeni sınırlı süreli 200 oyunculu modu da beraberinde getiriyor.

Warzone, oyunculara, zaman sınırı içinde yakındaki bir Satın Alma İstasyonuna giden yolu bulabilirlerse Satın Alma İstasyonu indirimi sağlayan, Tedarik Koşusu Sözleşmeleri olarak bilinen yeni maç içi sözleşmeler de alacaktır. Bir sonraki hamlelerini planlamadan önce keşif yapın. “Bu yeniden kullanılabilir kapsam, çevrenizdeki ortamı taramanıza ve düşmanları algılanmadan işaretlemenize olanak tanır,” diye açıklıyor Activision.

Son olarak Warzone için, Juggernaut Suit oyun sırasında zemine havalanan Juggernaut Suit ile kendisini Warzone’un diğer son ayakta durma modlarından ayıran Juggernaut Royale modu. Onu bulmayı başaranlar mini silahını düşmanlara ve araçlara karşı yerleştirebilirler, ancak Gulag’a gönderilirlerse, geri kalan oyuncuların yeniden canlanabilmesi için yeni bir takımın oyundan düşmesi gerekiyor..

Ardından, Modern Warfare’de, Londra’nın kentinde oyuncuları serbest bırakan Cheshire Park olarak bilinen yeni bir çok oyunculu harita var. Activision, “Cesaretiniz varsa, saniyeler içinde hikaye pencereleri, telefon kulübeleri, ön bahçeler veya iskelede mağaza kurabilenlere meydan okumaya çalışın. ”

Buna, rakiplerin tek bir bayrağı ele geçirerek ve tutarak bayrak kazanmaya çalıştıklarını gören Team Defender modunun geri dönüşü eşlik ediyor. Bayrağın ele geçirildiği her saniye ve taşıyıcının her indirilişinde toplanan puanlar galibi belirliyor.

Ve son olarak anahtar eklemeler listesinde, Rytec AMR keskin nişancı tüfeği – “Bir Operatörün eline alabileceği en ölümcül yarı otomatik tüfeklerden biri” diyor Activision.

Call of Duty Season Four’un en son güncellemesine ilişkin ek ayrıntılar Activision’un blogunda bulunabilir. Bu, 29 Haziran’da 11:00 PDT’den, 30 Haziran’da İngiltere’de saat 07: 00’de indirilebilecek. Modern Warfare sahipleri 22-36 GB indirme boyutu beklerken, ücretsiz Warzone oyuncuları 22GB-30GB indirmeye hazırlıklı olmalılar.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

RehberWarzone

Warzone 2.0 Silahları Düzenleme Geliştirme

Call of DutyCOD: Modern WarfareModern WarfareNişancı Oyunu

Call of Duty: Modern Warfare 2 Eşya Oluşturma (Craft)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PewDiePie Youtube’u Neredeyse Bırakıyordu