Nişancı OyunuRehber

Valorant Hata Kodu 57 Nedir Nasıl Çözülür?

Çoğu oyuncu, Valorant hata kodu 57 ile oyunu ilk yüklemeye çalıştığınız zaman genellikle ekranda görünen bir ‘PlayerAffinityInitFailure’ hatasını temsil eder. Sorunun kolay bir çözümü vardır. O açıdan endişelenmeyiniz ve Valorant rehberimizi okumaya devam ediniz.

Valorant Hata Kodu 57 Nasıl Çözülür?

Hata Kodu 57’yi çözmek için Riot ile ilgili herşeyi kapatmalısınız. Daha sonra yeniden başlatmalısınız. Bu işlem Valorant’ta karşılaşılan hata kodu 57 sorununu çözecektir. Bu hata koduyla karşılaşan oyuncuların çoğu bu şekilde hatayı atlattığını bildirmiştir.

Bu resmi olmamakla birlikte Vanguard isimli Riot ve Valorant ile gelen bir yazılımdan kaynaklandığı düşünülen bir hatadır. Eğer yukarıdaki yöntem sizde hala işe yaramadıysa Vanguard’ı kaldırmanız gerekebilir. Riot Vanguard’ı kaldırmak için normal bir program kaldırıyormış gibi hareket edin. Program Ekle Kaldır kısmından Riot Vanguard’ı bulup kaldırın. Bu aşamadan sonra Riot Launcher’ı tekrar başlattığınız zaman gerekli programlardan olan Riot Vanguard elbetteistemci tarafından otomatik olarak eksik olduğu için tekrar kurulacak.

Normalde Valorant hata kodu 57 sorunu Riot istemcisini yeniden başlattığınızda gider. Bunu orana vuracaksak %90 diyebiliriz. Eğer %10’luk nadir sorunu yaşamaya devam edenlerdenseniz ikinci yöntemimizi uygulayın. Bunlar haricinde bir çözüm bulunmadığı için sorun hala devam ederse Valorant’ın desteğine başvurmanız gerekecektir.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Modern WarfareRehberWarzone

Call of Duty Warzone - Kabak Kafa Kostümü Açma

AksiyonRehberRol Oyunu

Watch Dogs: Legion - Hızlı Seyehat ( Fast Travel) Nasıl Açılır?

AksiyonRehberRol Oyunu

Watch Dogs: Legion Karakter Yaratma Ekranı Detayları

AksiyonRehber

Among Us - Crewmate'de Kazanmak İçin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile İki Modern Warfare Haritası Alacak