Nişancı Oyunu

Valorant, Yılda 6 Kahraman Eklemeyi Hedefliyor

Valorant birkaç haftadır oynanabilir, ancak Riot geleceğe bakmak için hiç zaman harcamıyor. Pazartesi günü, geliştirici, yapımcı Anna Donlon ile hayranlarının taktik atıcı için ufukta ne olduğunu bilmesini sağlayan bir video güncellemesi yayınladı.

Donlon oyunda bol miktarda güncelleme sunarken, en büyük haber Riot’un yeni Agents ve haritalar yayınlamaya yönelik uzun vadeli planları hakkındaydı. Donlon’a göre, mevcut plan her kısım ile yeni bir Agents yayınlamaktır. Valorant’ın Actları, diğer oyunlardaki sezon sistemine benziyor ve her biri yaklaşık iki ay süreceği söyleniyor. Bu, Valorant’a her yıl yaklaşık altı yeni Agents eklenmesi gerektiği anlamına gelir.

Valorant’ın takvimi de Bölümlere ayrılacaktır. Her Bölüm yaklaşık altı ay sürecek, bu da Bölüm başına üç yeni kahraman olduğu göz önüne alındığında mantıklı. Donlon’a göre, yeni mekanikler veya ek haritalar da dahil olmak üzere bölümler Riot’a Valorant’ta daha büyük değişiklikler yapma şansı verecek. Bölümler, oyunda en büyük değişikliklerin geleceği yer olsa da, Donlon bunun Actlar sırasında büyük tekrarlamalar ve değişiklikler olmayacağı anlamına gelmediğini, sadece büyük değişikliklerden daha az yaygın olacağı anlamına geldiğini belirtiyor.

Valorant’ın daha yakın geleceğinde, Donlon taraftarlara önümüzdeki birkaç yamada oyun deneyiminde birkaç değişiklik olduğunu bildirdi. Bu değişiklikler, erken teslim olma gibi şeyleri içerecek, bir takımın bir zafere ulaşılamayacağını düşünüyorsa, oyunları yeniden başlatma özelliği kullanılabilecek. Bu özellik ayrıca birkaç tur için bağlantıyı kesen bir oyuncu gibi bir şeyler ters giderse ve hatta zaman aşımları gibi sebepler sonucu da kullanılabilecek.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Breakneck Tüfek Nasıl Alınır?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2 Balıkçılık Rehberi

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2 Iron Banner Günlük Mücadelesi Nasıl Tamamlanır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Crysis Remastered Çıkış Tarihi Sızdırıldı Oynanış Videosu Geliyor